K4M'e gerçek CAİ (BYE Coupe)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayberkim kapagının boyası cain hepsi on numara olmus kardeşim. Yapanlarında sizlerinde ellerine saglık ..En kısa surede sesi dinlemeye gelicem..Senin meggyde bu ses cıktıkca senin evin ora türbeye dönecek gibi bu gidişle :D

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke ARMY nin dediği gibi yapılsaymış
Direk gitse daha verilmi olurdu
Borular çok kaliteli yalnız
Benim arabamdada bu şekilde bi sistem vardı
Borular harika

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefona kaydet sesi ayberk..Beğenirsek melodi yaparız ahahha :D

kaydetme işini en iyi hakan yapıo:D

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle hayirli olsun ortaligi inlettiniz .. Sahsen bu kadar ses cikacagini hic tahmin etmemistim super oldu :)

Mustafa abi GP gunduzler pejo grande punto degil :) biz takilmak icin ole diyoruz ;)
Evet abi ses olayı felaket oldu 6000devir gibi cidden vtec sesi veriyo sen duydun:D bide filtrenin altına küçük bi kapak tarzı bişey yapıcaz su almasın diye:D
ayberkim kapagının boyası cain hepsi on numara olmus kardeşim. Yapanlarında sizlerinde ellerine saglık ..En kısa surede sesi dinlemeye gelicem..Senin meggyde bu ses cıktıkca senin evin ora türbeye dönecek gibi bu gidişle :D
Eyv evren abi:D ses duyman lazım bence sende bi cai patlatırsın:D
Keşke ARMY nin dediği gibi yapılsaymış
Direk gitse daha verilmi olurdu
Borular çok kaliteli yalnız
Benim arabamdada bu şekilde bi sistem vardı
Borular harika

Öylede olabilirdi ama belki bu sesi vermiycekti:D şu an seste performansta gayet güzel:D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cai cai camba cumba :D:D

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistem 4x4 oldu,gülegüle kullan.
6000 rpm de resmen vtec açıyor coupe.
Ben gpgarage'nin alt sokağında Detailing Garage daydım.Şöyle vtec 106gti karışımı bi ses geldi.
Anaa bi baktık bizim kıllının coupe!!! ben ömrü hayatımda böyle bi filtre sesi ilk defa duyuyorum.
Bence Renault bu sesin farkına varmış.Milllet filtre takmasın diye,yerini zorlaştırmış:)

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistem 4x4 oldu,gülegüle kullan.
6000 rpm de resmen vtec açıyor coupe.
Ben gpgarage'nin alt sokağında Detailing Garage daydım.Şöyle vtec 106gti karışımı bi ses geldi.
Anaa bi baktık bizim kıllının coupe!!! ben ömrü hayatımda böyle bi filtre sesi ilk defa duyuyorum.
Bence Renault bu sesin farkına varmış.Milllet filtre takmasın diye,yerini zorlaştırmış:)

+1990

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Olabilir abi:D beklenir renaulttan.K4M'den ses çıkmaz.İstediğini yap ses vermez falan filan diyenler için örnek olur.Bu gün senle bi video çekelim abi:D vtec açıyım:D:D:D