kablosuz şifre kırıcı TEMPRA :)

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya abı bu kadar ugrascagını bı vın alsaydın :D bu kadar malzeme kablo ugrasmazdın :D

bir örnekle soruna cevap vereyim....
mesela iki araba yarıştı diyelim gecince veya yarışınca bir haz bir duygu bir mutluluk heyecan oluşur dimi insanda :)

bu bir hobi aslında...

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
mesela iki araba yarıştı diyelim gecince veya yarışınca bir haz bir duygu bir mutluluk heyecan oluşur dimi insanda :)

bu bir hobi aslında...

Hobi olduğuna bende katılıyorum abi.
Mesela mavi boncuk filminde emel sayın zeki alasyaya diyor ki 'neden bu eski bozuk motorla uğraşıyorsun yenisi yok mu bunun?' O da diyor ki 'var ama pahalı,hem böyle uğraşmak daha güzel kendin bir şeyler yapıyorsun'
Ben anladım seni.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bu bir hobi aslında...

Yani şöyle birşey gidip başkalarının zekasıyla yapılan birşeyi almak hazıra konmak yerine kendinde yapabilmek başarabilmek daha mutlu edici birşey katılıyorum abi biz bilişimcilerin ruhunda var :)

pinusnigra01

İbrahim DUYULER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani şöyle birşey gidip başkalarının zekasıyla yapılan birşeyi almak hazıra konmak yerine kendinde yapabilmek başarabilmek daha mutlu edici birşey katılıyorum abi biz bilişimcilerin ruhunda var :)

evet aynen topram :)
bilişi işi sürekli gelişiyor.. sürekli kendini yenilemen gerek :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş

bu bir hobi aslında...

bende bılıyorum :D hobı dogru kendın yapmakta guzel:D ( yasal acıdan bakarsakta yanlış aman dıkkat abı )

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tempra hacker arabasına dönmüş :D

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
İbrahim abi işi biliyor yav.:D