Kabul Ediyorum Ben Kazmayım:) ''mavi senfoni?''

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
taroa.jpg

Bu bir tablo hemde çok pahalı bir tablo öylesine merakımdan bir araştırdım 2.700.000 tl'ye satılmışhımmEserde bir Türk'e Burhan Doğançay'a ait:bantValla en sonunda ben kendi şahsıma ''kazma'' olduğum hislerine kapıldım ben niyeyse.Birde siz görün değerlendirin dedim sakatlık bendemi acep:aytuğ

Burhan Doğançay' ın Mavi Senfoni adlı eseri pazar günkü '258. Çağdaş Sanat Eserleri Müzayedesi ' nde 2 Milyon 700 Bin TL'ye satıldı. Mavi Senfoni' nin bu yüksek satış fiyatıyla Türkiye' de, yaşayan bir ressama ait en pahalı eser olma özelliğini kazandı. Burhan Doğançay, tablosunun bu satışıyla ilgili olarak " Eserimi alanın alnından öpmek lazım. onun ismi Türk resim tarihine mutlaka altın harflerle yazılmalıdır. Bu bizim de uluslararası arenada en azından ikinci lige çıkmamızı sağladı. " dedi.

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
20 lira çalışır aga :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
270 binden 10 tane ev alsam birinde biz otursak 9 tanesi ortalama 1000 tl kira getirse of offf... Eee zenginin parasi züğürdün çenesini maratona sokarmış:)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
270 binden 10 tane ev alsam birinde biz otursak 9 tanesi ortalama 1000 tl kira getirse of offf... Eee zenginin parasi züğürdün çenesini maratona sokarmış:)

aaaa ben bu sn.mod'umdan çok sanatsal bir fırça yerim diyordumkiiii kendileride direct to emlak mafyası gibin olmuş:pciddi ciddi 1'nde oturmuş 9'nuda kiraya vermiş amanınn:slceee yokmudur sanattan anlayan sanata aşık sanatsever bir üyemiz yawhehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
aaaa ben bu sn.mod'umdan çok sanatsal bir fırça yeriim diyordumkiiii kendileride direct to emlak mafyası gibin olmuş:pciddi ciddi 1'nde oturmuş 9'nuda kiraya vermiş amanınn:slceee yokmudur sanattan anlayan sanata aşık sanatsever bir üyemiz yawhehe
Kölelikten kurtulmanın en garanti yolu böyle görünüyor ben ne yapayim belki o kiralar akmaya baslarsa sanat gözüm, çakram makram neyim varsa açılır:)))

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Vaybe demek sanat sanat içinmidir halk içinmidir meşhur sorusunun yanıtı buymuş:aytuğ

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Vaybe demek sanat sanat içinmidir halk içinmidir meşhur sorusunun yanıtı buymuş:aytuğ[/QUOTE
Müzik,tiyatro vb sanat dallariyla iletisimimiz mevcut ancak resim,heykel vb durgun mu desem ne desem dallarla ileti gonderemiyoruz maalesef halkin kazma bolumunde kaliyorum yani:))

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok pahalı arkadaş bu kadar da olmaz ki :) adam iki saçmalamış almış milyonları :) bi günde bir daha yapar :)