Kac numara nasil film yaptirmam gerek ?

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıllardır araç kullanırım ve hep araçlarıma sonax tan cam filmi yaptırdım. Hiç birinde de polis ceza yazmadı yada söküp atmadı. Netice de aşırı koyuluğa kaçmadan polisin araca baktığında içerisini görecek şekilde olması yeterli oluyor. Captur a da yine sonaxtan ön cam dahil film yaptırdım öncam 1 numara diğerleri 3 numara koyulukta 4 aydır da herhangi bir sıkıntı yaşamadım polisle. Ucuza yaptırırsınız ama bir müddet sonra camlarınız harita gibi olur subaru ya benden önceki sahibi ucuz bir film çektirmişti ve 1 seneye kalmadan sıcakta film resmen erime yapmıştı. Gittim sonax tan yaptırdım ve satana kadar 4 sene hiç sorun çıkarmadı. Tertemizdi hala.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıllardır araç kullanırım ve hep araçlarıma sonax tan cam filmi yaptırdım. Hiç birinde de polis ceza yazmadı yada söküp atmadı. Netice de aşırı koyuluğa kaçmadan polisin araca baktığında içerisini görecek şekilde olması yeterli oluyor. Captur a da yine sonaxtan ön cam dahil film yaptırdım öncam 1 numara diğerleri 3 numara koyulukta 4 aydır da herhangi bir sıkıntı yaşamadım polisle. Ucuza yaptırırsınız ama bir müddet sonra camlarınız harita gibi olur subaru ya benden önceki sahibi ucuz bir film çektirmişti ve 1 seneye kalmadan sıcakta film resmen erime yapmıştı. Gittim sonax tan yaptırdım ve satana kadar 4 sene hiç sorun çıkarmadı. Tertemizdi hala.

Peki ortalama bir fiyat bilgisi verebilirmisiniz sonaxtan ?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ortalama bir fiyat bilgisi verebilirmisiniz sonaxtan ?

Simdi baktim 550 tlymis sonaxta. İnternet sitesine girerseniz fiyat listesi var. Tabi bazi bayiler illaki indirim uyguluyolardir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yusuf Gunes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygulama yapılan yerden ziyede kullanılan filmin markası büyük önem tasımakta. Lumar,Solargard,Wilkinson film üreticilerinin öncü firmalarındandır

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ön cam dahil 650TL ye yaptırdım Captur a. Dışarı da 3M marka da vardı 450 tl ayrıca öncam için ise 400 tl fiyat istemişlerdi. Ancak sonax ı daha önce kullandığım ve bildiğim için Bornova Sonax tan fiyat aldım ve indirim uygulatıp 650 ye yaptırdım. Liste fiyatı 850 felandı yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar.