Kadjar 1.5dci Edc İcon aldık bugün

orhansarar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane lar haziran kadjarlar temmuz teslim nedenini bilmiyorum. sipariş veriliyor

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun, ben araci aldim direk boya koruma yaptirdim o kadar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam; seramık koyu renkte olmazsa olmazdır
imkan varsa yaptırın

Baturalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun. oyak kampanyasından aldınız sanıyorum. bende manual ve aynı renk olandan sipariş verdim. ekstra paket vs aldınız mı. benım aklıma yan korumalıklar takıldı alsammı almasammı fiyatını da sormadım siz ne düşünüyorsunuz?

Merhabalar bayağı geç cevap verdim kusa bakmayın. Öncelikle teşekkür ederim. Sizlerinde hayırlı olsun. Biz yan basamak alacaktık cok yüksek fiyat verdiler. Simdilik kalsın dedik. Arac koruma Paketi içinde aslinda başta yaptıralım dedik sonra araçlar teslim edilirken hızlı hızlı yapıp dikkatsiz işçilik, sıkıntı olur mu diye düşündük. Yani yaptırirsak daha sonra yaptirmaya karar verdik. Biz birde kaput koruma, kapı kenarları koruma yaptirmayacagiz. Sadece araç altı koruma ve koltuk koruma yaptıracagiz. Seramik yada boya koruma arasında kaldık.

Baturalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun. Neden temmuz'da teslim edilecek. Epey zaman var...

Teşekkür ederiz. Aracı oyak kampanyasında aldık. Kampanyaya katilinca siparisimizi alip fabrikaya bildiriyor fabrika bizim siparisimiz uzetine yeni uretiyor. O yüzden teslimi temmuz sonunu bulur.