Kadjar Donanım Listesi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selim Bey sağ olun QQ sayfasında paylaştım qq sahipleri çok kızdı...

Fiyatı makul yaparsa alacağız inşallah heyecanla beklemeye devam :)

Ankara'da yaşamasak da bu toplu alıma katılım yapma şansımız var mı?

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Niye kizdiriyorsunuz insanlari cnm, :) evet heyecanla beklemeye devam

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara'da yaşamasak da bu toplu alıma katılım yapma şansımız var mı?

Aydın Bey şu anda benimle almaya niyetli olan bir arkadaş daha var. Ankaraya geldiği ilk gün gidip hem canlı göreceğiz hemde fiyat alacağız.. 15 Haziranda bayilerde olacakmış.

O tarihe kadar ne kadar çok ciddi alıcı bir araya gelirsek indirim için o derece zorlarız diye düşünmekteyim. 15 hazirana doğru tekrar iletişime geçelim siz alacağınız model

ve paketi belirseniz aldığımız fiyatı sizinle paylaşırız, katılımınız pek tabiki de mümkün.

Bu arada forum yöneticilerimiz de belki buradaki üyeler için özel bir kampanya sözü de alabilir.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) QQ ciler panikteyse bence bu iş tamamdır :)
Arac tutulsun ve pay sahibi olsun diye guzel bir kampanya yaparlarsa tadindan yenmez bence... bu arada aracda sira olacaktir yurt disindan geldiğinden dolayi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aydın Bey şu anda benimle almaya niyetli olan bir arkadaş daha var. Ankaraya geldiği ilk gün gidip hem canlı göreceğiz hemde fiyat alacağız.. 15 Haziranda bayilerde olacakmış.

O tarihe kadar ne kadar çok ciddi alıcı bir araya gelirsek indirim için o derece zorlarız diye düşünmekteyim. 15 hazirana doğru tekrar iletişime geçelim siz alacağınız model

ve paketi belirseniz aldığımız fiyatı sizinle paylaşırız, katılımınız pek tabiki de mümkün.

Bu arada forum yöneticilerimiz de belki buradaki üyeler için özel bir kampanya sözü de alabilir.

Mustafa Ustamın incelediği bu beyaz kadjar konusunda düşüncelerim.:eyv

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac tutulsun ve pay sahibi olsun diye guzel bir kampanya yaparlarsa tadindan yenmez bence... bu arada aracda sira olacaktir yurt disindan geldiğinden dolayi

Akıllcıa lansman fiyatıyla girerse hem iş yapar hemde sokaklarda kendi reklamını yapar araç.. LED farlarıyla çok dikkat çeker yollarda..

Yok QQ yakın tutarsa o zaman al sana işte 2.koleos faciası yaşanır sonra sittin sene millete suv satamaz..

1.5dci İcon için 78-79 lansman için güzel fiyat 3binde cam tavan eklediğinde bu rakamlar makul kabul görür..

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Ustamın incelediği bu beyaz kadjar konusunda düşüncelerim.:eyv

Aydın Bey siz gördünüz mü aracı fuarda ? Bugün fuara reno karşısında son derece ön yargılı bir arkadaşım gidecekti incelemeye.. O da benım gibi QQ almaya niyetlenip kronik

sorunlardan dolayı kadjarı da görelim diyenlerden.. Markaya ön yargısından dolayı kadjar hakkındaki incelemesini merak ediyorum..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aydın Bey siz gördünüz mü aracı fuarda ? Bugün fuara reno karşısında son derece ön yargılı bir arkadaşım gidecekti incelemeye.. O da benım gibi QQ almaya niyetlenip kronik

sorunlardan dolayı kadjarı da görelim diyenlerden.. Markaya ön yargısından dolayı kadjar hakkındaki incelemesini merak ediyorum..

Yok görmedim Mustafa Ustam inceledi. Onun yorumlarını biliyorum.:eyv

Er DOGAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar özellikle tan06 almadan bilgi verip beraber gitmeyi düşünüyorum
en azindan bilgi sahibi olurum
bilgilernize