KADJAR Edition One Energy dCi 130 4WD

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.s. valla buzdolabı renginden almam :) capturdaki gibi, o renk ne oyle

Yok capturdaki beyaz gibi değilmiş opak olan ama sedefli beyaz daha şık olur sanki.. Fiyat makul olursa bende sedefli beyazdan yanayım..

Foto ve videolardan en can alıcı en çekici lacivert gibi duruyor ama tozu çiziği çok belli edeceğinden direk eliyorum yoksa tercihim laci olurdu

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok capturdaki beyaz gibi değilmiş opak olan ama sedefli beyaz daha şık olur sanki.. Fiyat makul olursa bende sedefli beyazdan yanayım..

Foto ve videolardan en can alıcı en çekici lacivert gibi duruyor ama tozu çiziği çok belli edeceğinden direk eliyorum yoksa tercihim laci olurdu

Ben daha renklı arac almayı dusunmuyorum, en kucuk ciziği belli ediyor, en güzeli beyaz :)

opsiyonlar için istenen ücret

19 inç jant fiyatı 2500 tl
panaromik tavan için 3500 tl
Keşif paketi İçin 5000 tl
eger beyaz değilde başka bir renk için 1500 tl fark

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben daha renklı arac almayı dusunmuyorum, en kucuk ciziği belli ediyor, en güzeli beyaz :)

opsiyonlar için istenen ücret

19 inç jant fiyatı 2500 tl
panaromik tavan için 3500 tl
Keşif paketi İçin 5000 tl
eger beyaz değilde başka bir renk için 1500 tl fark

Cam tavanın olduğu panorama paket 3000diyorlardı 3500 mü olmuş ?

Bir de sedefli alınırsa o da metalik sayılacağından aynı farkı yine öderiz diye düşünüyorum..

Tabi adam akıllı fiyattan satarlarsa!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Şu anki fiyatlar yurt dışına göre en az 10000-12000 lira düşük, Temmuz-Ağustos gibi aynı seviyelere çıkartırlar, erken kalkan kazanır...

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam tavanın olduğu panorama paket 3000diyorlardı 3500 mü olmuş ?

Bir de sedefli alınırsa o da metalik sayılacağından aynı farkı yine öderiz diye düşünüyorum..

Tabi adam akıllı fiyattan satarlarsa!

Bunları ekleyince 92 bini buluyor,
hımm

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu anki fiyatlar yurt dışına göre en az 10000-12000 lira düşük, Temmuz-Ağustos gibi aynı seviyelere çıkartırlar, erken kalkan kazanır...

Mustafa abi bende baktım aynısına dediğiniz gibi fark var,

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Yurtdışına göre ucuz olsa da QQ fiyatlarına yakın dolayısıyla ben erken kalkanın çok da kazançlı olacağını düşünmüyorum..

Bayiler hala net fiyat vermiyor net fiyattan sonra kıyaslamak daha mantıklı olur..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yurtdışına göre ucuz olsa da QQ fiyatlarına yakın dolayısıyla ben erken kalkanın çok da kazançlı olacağını düşünmüyorum..

Bayiler hala net fiyat vermiyor net fiyattan sonra kıyaslamak daha mantıklı olur..
Captur ilk çıktığında bu şekilde avantajlıydı, ilk 3 ay içinde yaklaşık 4 bin lira zamlanmıştı ve EURO fiyatları bu şekilde artmamıştı...

servetaydin41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne vakit rakamlar çıkacak burada?

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Captur ilk çıktığında bu şekilde avantajlıydı, ilk 3 ay içinde yaklaşık 4 bin lira zamlanmıştı ve EURO fiyatları bu şekilde artmamıştı...

Mustafa Bey ona itirazım yok.. Ama siz sektörün kaymağını yiyen açık ara lider QQ e yakın fiyatla piyasaya girerseniz 3ay sonra da QQ ile fiyatları eşitlerseniz kendi bacağınıza

sıkmış olursunuz. Sizinle daha önce de bu konuyu konuştuk bizim insanımızda bir ön yargı var 90-100bin verip reno mu alınır yorumunu herkes yapacaktır..

Önyargı benim için önemsiz diyebilirsiniz ama milletimiz için önemli.. Bakınız yeni 308 sınıfının en az yakanı sorunsuz otamatik şanzımanı yılın arabası seçildi, yüksek

fiyatla piayasa girdiğinden +++ markaya olan önyargıdan satamadı.. Tabi 70-80 pejoya verilir mi markaya olan ön yargıdan dolayı ınsanlar uzak duruyor..

Özetle kadjar satmak istiyorsa QQe yakın değil çok daha aşağı fiyatlarla girmeki yoksa 2. koleos faciası tekrar yaşanır daha da kimseye suv satamaz :)