Kadjar eller serbest kilitleme çözüldü

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satıcı aynı sanırım.Ama ürün resimleri farklı. Satıcıya 2015 model bir kadjar olduğu söylenirse sanırım uyumlu soketleri gönderecektir.

Evet satıcı aynıymış. Dikkat etmemiştim. Ben ürünü satın alırken not olarak 2015 Kadjar için sipariş veriyorum diyeceğim. O şekilde sıkıntı olmaz sanırım.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modülü alıp denerseniz bende isterim yorumlarınızı eğer olumlu olursa bende istiyorum cam+ayna modülü. Kapı içindeki yalıtım malzemelerine zarar vermeden montaj yapılması çok önemli.

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modülü alıp denerseniz bende isterim yorumlarınızı eğer olumlu olursa bende istiyorum cam+ayna modülü. Kapı içindeki yalıtım malzemelerine zarar vermeden montaj yapılması çok önemli.

Modül montajından sonra size yorumlarımı yazarım hocam.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
konunun takipçisiyiz geri bildirimlerinizi bekliyoruz, Hakan bey işin içindeyse o işi oldu bilin @hamemo

Estağfurullah.
Monte ederiz inşallah.

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konunun takipçisiyiz geri bildirimlerinizi bekliyoruz, Hakan bey işin içindeyse o işi oldu bilin @hamemo

Sağolsun Hakan Bey'in desteği olmasa bu işe hiç girişmezdim :) hayırlısıyla bu işi hallettikten sonra foruma yazıp sizi bilgilendiririm

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
SaÄŸolsun Hakan Bey'in desteÄŸi olmasa bu iÅŸe hiç giriÅŸmezdim :) hayırlısıyla bu iÅŸi hallettikten sonra foruma yazıp sizi bilgilendiririm

Montajı ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montajı ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?

Hocam servis zamanı gelince ilk önce aracı servise götüreceğim. Serviste Rlink sürümünü yukseltecegim. Sonrasında sizinde müsait olduğunuz bir zamanda yanınıza gelmeyi düşünüyorum.

Yalnız 10 gün sonra memlekete gitme ihtimalim var. Bundan dolayı bakım zamanı Ağustos ayına sarkabilir. Eğer öyle olursa size Ağustos'ta yazabilirim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hocam servis zamanı gelince ilk önce aracı servise götüreceğim. Serviste Rlink sürümünü yukseltecegim. Sonrasında sizinde müsait olduğunuz bir zamanda yanınıza gelmeyi düşünüyorum.

Yalnız 10 gün sonra memlekete gitme ihtimalim var. Bundan dolayı bakım zamanı Ağustos ayına sarkabilir. Eğer öyle olursa size Ağustos'ta yazabilirim.
Tabi sorun değil.Ben de muhtemelen Eylül başına kadar buralarda olmayacağım.