Kadjar Fiyat Artışı

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Digerleri onemli degilde şu uzaklasinca kitleme, ayna kapama bendede olsaydi iyi olurdu :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

enigma09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara Akbak internet fiyatlarının hatalı olduğunu söylüyor. Ben pek inandırıcı bulmadım. Ankara veya İstanbul dışından konustugum bir bayiyi de biraz önce aradım. Fiyatlar Renault un otv ye karşı yeni fiyat politikasi ve opsiyonları 105.800 üzerine ekleyip gerçek fiyatı tüm bayiler uygulayacak dedi. Başka sorup bu konuda bilgi alan var mı arkadaşlar. Sanırım pazartesiyi bekleyeceğiz kesin bilgiler için.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam benim Kasımda alıdığım araçtaki değişiklikler,
1-Torpidoda ışık var.
2-Araçtan uzaklaştığımda kapılar otomatik kitleniyor ve yan aynalar otomatik kapanıyor.
3-Bozuk paralık kaldırılmış küçük bir göz olmuş o kısım
4-Hız uyarısı var (Bu da sanırım bazı araçlarda olmayan tabela takip sistemi)

Alacak arkadaşlara belki faydası olur.

Çok faydalı bilgiler teşekkürler :eyv Eksikleri gidermişler .Şu anki liste fiyatından satılırsa satışları iyi artar.

Size zahmet aracınız lastik tarihlerini yazabilirmisiniz üretim tarihini bulabilmek adına.3616 gibi lastik üzerinde yazar.

Birde levha okuma aldığınız extra paketden dolayı mı var yoksa standart icon da olabilir mi?

1) Rüzgar ve yol sesi nasıl ?

2)Camların hepsi tek dokunuşlu olmuş mu?

3)Ön cam açılırken kapı iç kısmı oynuyor mu ?

enigma09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara Azizoğlu da listenin yanlış olduğunu söyledi. 115 bin lira fiyat verdi. Şaka gibi. Büyük şehirlerdeki bayiler güvenim kalmadı. Sanırım bu sene araç almaktan vazgeçiyorum.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbuldada ayni. Otvden her aracin fiyati artti. Renault bayilerininde yukseltmesi normal sanirim. Liste demekki yanlis, yukselmeside normal.

enigma09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Liste yanlış ise neden iki gündür kaldirmiyorlar o zaman. Yanlışligin sadece kadjar ve talisman in belli bir model inde olması tesadüf olamaz bence.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30 kasima kadarmis zaten bisey yok 3 gun sonra guncellerler..

bugra1445

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok faydalı bilgiler teşekkürler :eyv Eksikleri gidermişler .Şu anki liste fiyatından satılırsa satışları iyi artar.

Size zahmet aracınız lastik tarihlerini yazabilirmisiniz üretim tarihini bulabilmek adına.3616 gibi lastik üzerinde yazar.

Birde levha okuma aldığınız extra paketden dolayı mı var yoksa standart icon da olabilir mi?

1) Rüzgar ve yol sesi nasıl ?

2)Camların hepsi tek dokunuşlu olmuş mu?

3)Ön cam açılırken kapı iç kısmı oynuyor mu ?

Rica ederim, aracı alır almaz kış lastiği taktırdım lastikler lastik otelinde, tarihlerine de dikkat etmedim malesef. Ama continental sport contactla geldi.
Levha okumayı bilmiyorum standartta var mı,, benim araç icon+panorama+19inc jant opsiyonlu.

Rüzgar sesi 100lü hızlardan itibaren gelebilir yan aynalar çok büyük.. Beni pek rahatsız etmedi. Alta pütür koruması yaptırdım şu ana kadar yol sesi duymadım ama olsada rahatsız edici boyutta olacagını sanmıyorum.
Ön cam tek dokunuş. (sebebi güvenlikmiş)
Son sorduğunuza hiç dikkat etmedim, Kadjarı baya iyi araştırdım ama böyle bi sorun varmıymış?:)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arac yol sesini aliyor putur falan yok. Continental ecocontact 5 var ustunde. Kapi ic kismindada oynama oluyor.

bugra1445

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara Azizoğlu da listenin yanlış olduğunu söyledi. 115 bin lira fiyat verdi. Şaka gibi. Büyük şehirlerdeki bayiler güvenim kalmadı. Sanırım bu sene araç almaktan vazgeçiyorum.

Hocam 115000 fiyatı hangi opsiyonlara aldınız