Kadjar için fiyat teklifleri hangi bayi ne fiyat verdi

awcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resmi fiyatlar yayınlandı artık almak isteyenler bayilerde pazarlığa girisecekler kim hangi bayiden ne kadar fiyat aldı buraya yazarsak birbirimizin eli güçlendiririz.

awcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki 3-4 arkadaş toplanır öyle pazarlığa gireriz ben Manisa'da ikamet ediyorum 1.5 touch manuel sedefli beyaz ek paketsiz almayi düşünüyorum.

awcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde arkadaslar bakıyorum herkez otomatik icon full versiyonlarını fiyatlarını soruyor ve yazıyorlar icon full donanım fiyat teklifi alırken 1.5 touch manuel fiyat teklifi alırsanız benim gibi almak isteyen kisilere çok yardımınız olur

eyycel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diyarbakırdaki bayiye gittim. internetteki fiyatlarla aynı fiyatı verdiler. indirim hiç yapmadılar. genel merkezden gelen bir mail vardı onu gösterdiler. indirim kesinlikle yapılmayacak yazıyordu. kendi sistemleri ile internetteki fiyatlar 5-6 bin lira farklıydı.

awcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manisa yetkili saticisi ordu yu aradım satıcının kadjar dan haberi yok dizeller 85 binden basliyor dedi şimdi isterseniz geldiği gün hangi fiyattan satiliyorsa o geçerli olur dedi

Er DOGAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haberklerimi yokmuş hehe

awcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatlar açıkladığı gün aradım 1.5 touch manuel 85 binden basliyor dedi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Resmi sitede yazan fiyatlar bayilerin inebileceği en dip fiyatlar arkadaşlar, 94050 lira olan dizel EDC ICON için 94000 lira fiyat vermeleri bile yasaklanmış bilginiz olsun...

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resmi sitede yazan fiyatlar bayilerin inebileceği en dip fiyatlar arkadaşlar, 94050 lira olan dizel EDC ICON için 94000 lira fiyat vermeleri bile yasaklanmış bilginiz olsun...
Ay basinda % 2 ve % 3 arasinda zam olacak deniyor, o zaman bu fiyata aldin aldin, alamadin ay basinda zamli alacaksin demek mi oluyor :(

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ay basinda % 2 ve % 3 arasinda zam olacak deniyor, o zaman bu fiyata aldin aldin, alamadin ay basinda zamli alacaksin demek mi oluyor :(
Araba bulursan alırsın :) Temmuz başında bütün modellere 2000 lira zam geliyor...