Kadjar kapıların kilitlenmemesi sorunu

carnesir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim. Daha önce 2015 captur outdoor serisi aracım vardı. Satıp 2016 kadjar icon aldım. araçdan oldukça memnunum ama çözemediğim bir konu var. Captur aracımda araçtan indikten sonra uzaklaştığımda kapılar otomatik kapanıyordu ama kadjar aracımda bu olmuyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
Çok mühim değil ama aynalar neden sadece düğmeyle kapanıyor. 2016 model en dolu model araçta aynaların otomatik kapanması gerekmez mi?

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Bir arkadaşımız yedek kartı aracın bagajında unuttuğundan kapılar camlar kilitlenip kapanmıyordu. Sizde de böyle bir durum olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim. Daha önce 2015 captur outdoor serisi aracım vardı. Satıp 2016 kadjar icon aldım. araçdan oldukça memnunum ama çözemediğim bir konu var. Captur aracımda araçtan indikten sonra uzaklaştığımda kapılar otomatik kapanıyordu ama kadjar aracımda bu olmuyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
Çok mühim değil ama aynalar neden sadece düğmeyle kapanıyor. 2016 model en dolu model araçta aynaların otomatik kapanması gerekmez mi?

carnesir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler. 2 anahtar da üzerimde bulunmaktadır. Araçta unuttuğum anahtar yok ;)

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayarlar menüsünden ayarlayabilirsiniz.

carnesir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın garantisi devam ediyor mu?

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayarlar menüsünde eller serbest -on- konumunda. Bunun dışında başka bir ayar var mı? varsa tam olarak nerden girmem gerek o menüye bilgisini verebilir misiniz?

Kendi başıma gelen bir örnek vereyim.Arabadan indim ve kumandadan kilitlediysem sadece kumandadan açılıyor.Kumandadan açtım aracı çalıştırmadan sadece araçtan birşey aldım geri çıktım yine kumandadan kilitleniyor.Ne zaman aracı çalıştırırsam sonrakilerde kumandaya dokunmadığım sürece tekrar kendi anahtarsız kilitleme-açma yapmaya başlıyor.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer bunların dışında birşey ise bence servisle görüşün.Çözeceklerdir.

carnesir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim eski capturda da aynen yazdığınız şekilde oluyordu. Kadjarda bu olmuyor. Servisle görüştüm getirmemi istediler.

Kendi başıma gelen bir örnek vereyim.Arabadan indim ve kumandadan kilitlediysem sadece kumandadan açılıyor.Kumandadan açtım aracı çalıştırmadan sadece araçtan birşey aldım geri çıktım yine kumandadan kilitleniyor.Ne zaman aracı çalıştırırsam sonrakilerde kumandaya dokunmadığım sürece tekrar kendi anahtarsız kilitleme-açma yapmaya başlıyor.