Kadjar ön cam dış fitili lastiği

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkma parçacı sanayisinden aldım kendim taktım çok basit birşey eskisine birşey olursa söküm işlemini rahat rahat korkmadan kendiniz yapın mantığını çözersiniz sök tak hepsi 5dk.

Bunun nasıl değiştiğiyle ilgili ufak bir bilgilendirme yaparsan çok sevinirim. Verdiğim linkte benimle aynı problemi yaşayan bir arkadaşın videosu var.

https://youtu.be/qioC_Ggnu-o

Acaba sizde de aynı problem var mıdır? benim merakım bu

Eğer aynı problemde sizde varsa ve bu şekilde çözdüyseniz bende hemen aynı işlemi yaparak sorunu beni daha da rahatsız etmeden hemen çözeyim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok bendeki böyle birşey değil bende sadece kenarda takılı fitil yıkamada tazyikli su tutulmuş kesilmişti tavandan gelen herhangi bir ses yoktu. Bunu çözen birkaç arkadaş yetkili serviste cam tavan parçalarını değiştirtmişti. Başka çözüm duymadım. O cam tavan sesi de bilemedim 175km de ses gelmeye başlıyor o araç böyle bir hızla gitmeye tasarlanmış olduğunu düşünmüyorum. Ben aracımla o hıza hiç çıkmadım belki benden de ses gelir o hızda ama aşagıdaki hızlarda ses yok!

Son düzenleme:

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok bendeki böyle birşey değil bende sadece kenarda takılı fitil yıkamada tazyikli su tutulmuş kesilmişti tavandan gelen herhangi bir ses yoktu. Bunu çözen birkaç arkadaş yetkili serviste cam tavan parçalarını değiştirtmişti. Başka çözüm duymadım. O cam tavan sesi de bilemedim 175km de ses gelmeye başlıyor o araç böyle bir hızla gitmeye tasarlanmış olduğunu düşünmüyorum. Ben aracımla o hıza hiç çıkmadım belki benden de ses gelir o hızda ama aşagıdaki hızlarda ses yok!

Bende bazı zamanlar 110 km ile çıkarken bazı zamanlarda da 150 üzerinde de ses gelmiyor. Sanırım bende camı değiştirerek bu sorunu çözeceğim. Desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bazı zamanlar 110 km ile çıkarken bazı zamanlarda da 150 üzerinde de ses gelmiyor. Sanırım bende camı değiştirerek bu sorunu çözeceğim. Desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Aynen bir yetkili servise dabışmanızda fayda var çünkü bu sorun sadece Kadjar'da değşl Talismanda da görülen bir sorun eminim bilgi sahibidirler.