Kadjar Önerilen Bir Araç mıdır ?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazilimla butun sensor sorunlari cozulmus gonul rahatligiyla alabilirsiniz. Ama bi kadjar kullanicisi olarak ben talismana bakmanizi oneririm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kajnei

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için çok teşekkürler.
Haftasonu tekrar araca baktık. Açıkçası ben çok beğendim. Cam tavanlı bol paketli modeller bile rakiplerine göre daha uygun.

Su aşamada biraz tuzlu gibi ama ayarlamaya çalışıyoruz.

Alternatif olarak 2. el jeep compass önerdiler. Ancak compass kadjar kadar güvenli değil ve masrafli gibi gözüktü. Ne dersiniz ?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için çok teşekkürler.
Haftasonu tekrar araca baktık. Açıkçası ben çok beğendim. Cam tavanlı bol paketli modeller bile rakiplerine göre daha uygun.

Su aşamada biraz tuzlu gibi ama ayarlamaya çalışıyoruz.

Alternatif olarak 2. el jeep compass önerdiler. Ancak compass kadjar kadar güvenli değil ve masrafli gibi gözüktü. Ne dersiniz ?

Compass a benzin mazot dayandiramazsiniz, serviside diger araclara gore pahali diye biliyorum.

kajnei

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler.

Peki teknoloji güvenlik ve uzun yillar kullanım konusunda nasil değerlendirirsiniz?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler.

Peki teknoloji güvenlik ve uzun yillar kullanım konusunda nasil değerlendirirsiniz?

Ben agustosta aldim o zaman dan beri memnunum. 3-4 yil kullanmayi dusunuyorum.

Aracin icine binince guvenlik konusunu daha iyi anliyorsunuz, arac guven veriyor kullanirkende. Youtubeda kadjar kaza testi var oradanda izleyebilirsiniz.

Teknoloji olarakta benim icin yeterli, bundan daha ilerisi nasil bi teknoloji olur bilmiyorum..