Kadjar servis bakım ücretleri

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar az önce servisten randevu aldım yıllık bakım yaklaşıyor diye 1.5 dizel manuel araca 900 tl dediler. şu günlerde %20 indirim kampanyası varmış ve 730 tlye iniyor. bu rakamlar hakkında görüşleriniz neler?
Özellikle son dönemde aracına periyodik-yıllık bakım yaptıranlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim. sizler kaça yaptırdınız?

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız kaç km.de.Fiyatı ona göre değişkenlik gösterebilir.

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha 14.000 km. o fiyat mazot filtresi dahil fiyatmış. mazot filresini çıkarınca 680 tl.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bende randevu aldim 730 tl dedi, mazot filtresi degisecek benimde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atmaca_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk bakımda mazot filtresinin değişmesi ilginç. Fiyatlar da yüksek geldi bana.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ilk bakim degil ikinci bakimda degisiyor. Normal ilk bakim %20 indirimli 550 tl fiyat verdiler bana. Gecen sene ilk bakima indirimli 470 tl vermistim. Fiyatlar makul. Ayni motorlu nissan kaskay 800 - 1000 tl arasi degisiyor.

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mazot filtresi 2. bakımda değişir, ilk bakımda Yağ ve filtreler değişir, benim aracım megane 4 sedan dizel otomatik, My Renault bilgilerimde bakım peridoyu resimdeki gibi...
3q2nE9.jpg

umitozcomert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar az önce servisten randevu aldım yıllık bakım yaklaşıyor diye 1.5 dizel manuel araca 900 tl dediler. şu günlerde %20 indirim kampanyası varmış ve 730 tlye iniyor. bu rakamlar hakkında görüşleriniz neler?
Özellikle son dönemde aracına periyodik-yıllık bakım yaptıranlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim. sizler kaça yaptırdınız?

Hocam konu geçeli baya olmuş ama ben bugün babamın aracını servisten aldım 3.0Tdi v6 Toureg 40000 bakımına 1080 lira para ödedim. Renault'un fiyatı yüksek değil mi? Sonuçta benim dediğim araç 6 silindir yağı fazla alıyor felan filan.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal bana gore, 1.6 dizel passat 15 bin bakimina arkadaşim 750 tl verdi. Oda mazot filtresi haric. Belki toureg bakimi ucuzdur :)

umitozcomert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal bana gore, 1.6 dizel passat 15 bin bakimina arkadaşim 750 tl verdi. Oda mazot filtresi haric. Belki toureg bakimi ucuzdur :)

Çok kullanılmayan bir araç olunca %90 indirim flan yapmışlardır serviste o zaman :)