Kadjar'a temmuz ayinda zam yok!

dedeoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bugun aracımı teslim aldım benzinli araçtan geçen biri olarak aracın yalıtımı bana gayet iyi geldi gaz tepkimesi gayet başarılı bir anda 130 larda buldum kendimi. lastik basınçları bayiden ayarsız çıkıyor buna dikkat ama genel olarak memnunum müzik sesi teneke gibi dediğimde ayarlarını yaptığınızda canavara dönüşüyor. Kim ne derse desin araç kaslı geniş iç hacimli GÜzel bir HB yarın lastik basınçlarını da ayarlattıkmı süper olur çıkışı ön sol 3.0 ön sağ 2.9 bar
Arka Sol 2.8 arka sağ 2.9 gösteriyordu arabanın yanında da sanki 2.3 bar okudum ama yarın havaları ayatlatacağım

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Memnun kalırsınız umarım.

tiryakihasanpaşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli ugurlu olsun. Rabbim nazardan, kazadan korusun.

tiryakihasanpaşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de araci dun test ettim. Test ettigim arac 1.5 dci edc icon 19 inc jant, panaroma ve kesif paketliydi.
Ses yalitimi muazzamdi, suspansiyonlarin darbe sonumlemelerini gayet basarili buldum. Hizlanmasi yeterli ama performans beklememek lazim.

Yalniz belirtmek isterim gorustugum bayi hic indirim yapmadi, ustelik istedigim araci getirme konusunda da net degiller.

Galiba bir sure daha bekleyecegiz.

gurselboz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slmlar... kıymetli arkadaşlar. ıcon 1.5 dcı manuel sedef beyaz 84.900 fiyat verdiler. fiyat normal midir? daha aşağı alma şansımız var mıdır? y ada alan var mı bilmek isterim? saygılarımla...