Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizden video beklıyorum youtube kanalım ıcın bu problemıde vıdeolar arasına ekleyelım :) gecmıs olsun
kadjar marka arabamın yeni bir derdi daha oldu. çok mutluyumhehe şimdide direksiyonu çevirirken tak diye gelen direksiyonda hissedilen ses: nur topu gibi yeni bir derdim oldu(sanki rot başından)

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gereklı bılgılendırme pm youluyla yapılmıstır kadjar sorunları olan arkadaslar sızlerdende vıdeolar beklıyorum esenle kalın
videolar kufur hakaret ıcermemelıdır aracınızdakı memnunıyetsızlıklerı paylasabılırsınız yakında ıngılızce alt yazı ekleyecegım eger aracınızla ılgılı sorunları anlasılır bır dılle acıklaya bılırsek reno maıs turkıye kale almaz ıse fransa bır seyler anlayacaktır

nasıl video gönderebilirim

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 ocak gunu bır kadjar kullanıcısı benı durdurdu sızde aktıf trafık bılgısı calısıyormu dıye sordu navıgasyondakı aktıf trafık sıstemıde calısmıyormus bu konu hakkında bılgısı olan varmı arkadaslar kendı arclarınızda test edıp donermısınız

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 ocak gunu bır kadjar kullanıcısı benı durdurdu sızde aktıf trafık bılgısı calısıyormu dıye sordu navıgasyondakı aktıf trafık sıstemıde calısmıyormus bu konu hakkında bılgısı olan varmı arkadaslar kendı arclarınızda test edıp donermısınız

Hic bir kadjarda aktif trafik bilgisi calismiyor, bendede calismiyor. Sanirim o her ulke icin degil. Belli basli ulkelerde calisiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hic bir kadjarda aktif trafik bilgisi calismiyor, bendede calismiyor. Sanirim o her ulke icin degil. Belli basli ulkelerde calisiyor.

Benim aracım; İcon keşif ve panorama 19" EDC Sedef beyazı. Belki terimlerin yabancısı olabilirim ama km tahdit olan işaretlerden bahsediyorsak Ben RLink den aktif ettim ve çalıştırıyorum. Fakat her algıladığı km tahdit levhası için sesli olarak
uyarıp Navigasyonun üzerinde kırmızı olarak o km yi yazıyor. Saygılarımla.

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadjar marka arabamın yeni bir derdi daha oldu. çok mutluyumhehe şimdide direksiyonu çevirirken tak diye gelen direksiyonda hissedilen ses: nur topu gibi yeni bir derdim oldu(sanki rot başından)
bazen bende de sağa sola çevirirken sanki bir switch açma kapama sesi geliyor genelde yuksek hızlarda oluyor.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracım; İcon keşif ve panorama 19" EDC Sedef beyazı. Belki terimlerin yabancısı olabilirim ama km tahdit olan işaretlerden bahsediyorsak Ben RLink den aktif ettim ve çalıştırıyorum. Fakat her algıladığı km tahdit levhası için sesli olarak
uyarıp Navigasyonun üzerinde kırmızı olarak o km yi yazıyor. Saygılarımla.

Aktif trafik bilgisi = trafik yogunlugu nerede var hangi yollar acik tikali.

MURATYUSUF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazen bende de sağa sola çevirirken sanki bir switch açma kapama sesi geliyor genelde yuksek hızlarda oluyor.

arabayı servise gösterdim. direksiyon kutusu bozukmuş. garantiden değişecek. ben size şunu ileteyim: arabanın sağlam yeri yok. 6 aylık arabada bozulmayan yer kalmadıhehe