Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

orcun35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok zor bir sistem olacağını düşünmüyorum, hatta yazılımda yapılacak küçük bi değişikle ve kumanya start stop düğmesi konulmasıyla çözülebileceğini düşünüyorum..

ahmet.ozturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
denemeye değer en kısa sürede bunu deneyecem.

orcun35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fransızlar yapamayacak iş bizlere düştü, büyük bir heyecanla sonucu bekliyorum..

alper coskun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7 gunluk aracimin vites topuzu düştü bir kullanici yorumunda okumuştum fazla sinirlenmedim taki servisde iş bilmez ustanin sert bir şeyle vurdunmu diyene kadar. Aracim şuan serviste sorunu pazaryesi yada sali halledeceklerini belirttiler. Başına gelen arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7 gunluk aracimin vites topuzu düştü bir kullanici yorumunda okumuştum fazla sinirlenmedim taki servisde iş bilmez ustanin sert bir şeyle vurdunmu diyene kadar. Aracim şuan serviste sorunu pazaryesi yada sali halledeceklerini belirttiler. Başına gelen arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim.

Vites topuzu derken arac manuel mi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gökhan DOĞAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu gün aracımla seyir halinde iken yaklaşık olarak 5-6 dakika süre ile park sensörü takılı kaldı ekranda park sensörü görüntüsü yoktu ama sensöe sesi beynimi yedi resmen. Aracı kenara çekip stop ettiğim halde
sensör alarmı ötmeye devam etti. Servise doğru yola çıktıktan kısa bir süre sonra gaiba korktu ve ses kesildi. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Edc otomatik vites topuzu oldugu yerde girip çıkıyor ve bu durumda araba gaz yemiyor hareket etmiyor allahtan trafikte olmadi yoksa tüm trafigi birbirine katardim herhalde.

Gecmis olsun benimkide edc ins basima boyle bisey gelmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Su servisleri eğitime sokmalilar

CyberJava

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu gün aracımla seyir halinde iken yaklaşık olarak 5-6 dakika süre ile park sensörü takılı kaldı ekranda park sensörü görüntüsü yoktu ama sensöe sesi beynimi yedi resmen. Aracı kenara çekip stop ettiğim halde
sensör alarmı ötmeye devam etti. Servise doğru yola çıktıktan kısa bir süre sonra gaiba korktu ve ses kesildi. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?

Aynısı bende de oldu. Ama seyir halinde degil otoparkta kapıyı açar açmaz başladı ve bir sure devam etti. Kenara cektim. Kapıları tekrar kilitledim tekrar çalıştırdım kapattım falan tam olarak ne yaptıgımı hatırlamıyorum ama ses kesildi. Tekrar olursa hiçbirşey yapmadan hatta arabayı stop etmeden servise goturmeyi dusunuyorum.