Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yenı nesıl aırbag yapısı kemer takılı olmasada acılıyormus soylekı

kemer takılı ıse yuzde yuz acılıyor takılı degılse yuzde xxx bunuda koltukta kı sensorlerle sızın oturum yaslanıs durumunuz belırlıyormus arkadaslar aldıgım bılgı bu yonde ....

net bılgı sole kemer takmamak ne sekılde olursa olsun aırbag patladıgında yaralanmayı artırıyor

kemer takmak sart mınımum hasar ıcın kemer takmak gereklı

sorun incelemeye alnındı ılk benım aracta cıkan bır arıza ımıs ıncelendı test edıldı yazılımlar cekıldı vsvsvsvsvsvs devam ... baska bır talıhlı cıkarsa yoldas bulursak yazılım ıyılestırmesı parca revüzyonu vs yapacak abıler hocalar anladıgım kadjar MACERAYA DEVAM DOSTLAR

ARIZA VİDEOSU
https://www.youtube.com/watch?v=EBEfi6Oxjdo

iyi forumlar HERKESE SELAM
bunun olmasi için birden fazla sensor olmasi gerekiyor. benim gördüğüm tek bir noktada sensir var. hatta koltugun kenarina dogru oturunca bile kemer uyarisi vermiyor, kaldi ki sizin oturus pozisyonunuzu algilasin

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayi artik size abi araci birak sat artik demiyormu, ben serviste olsam sizin sorunlardan gina gelmisti :)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

iyiki degilsiniz sukur siz reno servisi olsaniz turkiyede reno alan olmazdi herhalde :))))12 312 312 312 312 312 3:halay:halay

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunun olmasi için birden fazla sensor olmasi gerekiyor. benim gördüğüm tek bir noktada sensir var. hatta koltugun kenarina dogru oturunca bile kemer uyarisi vermiyor, kaldi ki sizin oturus pozisyonunuzu algilasin

servis teknikerinin anlattigi budur teknoloji ilerledi vsvsvsvs

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r-link usb flash belleğimi arada görmüyor
taki kontağı kapatıp açana kadar. sizde var mı böyle sorun

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r-link usb flash belleğimi arada görmüyor
taki kontağı kapatıp açana kadar. sizde var mı böyle sorun

Bende rlink usb yok farkli bi marka kullaniyorum. Nadir bendede oluyor, usb cikarip takinca duzeliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usb formatınız fat32 ntfs vs formatlardan dolayı sorun yapabılır arac takı arlınk cok gelısmıs bır cıhaz degıl sonucta ıyı forumlar MACERAYA DEVAM

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece araçta kullandığım usb flash bellek (sandisk marka 8gb fat32) hakkın rahmetine kavuştu.
an itibariyle ışığı dahi yanmıyor. sanki sigortası atmış yada biryeri yanmış gibi.
içinde önemli birşey yoktu ama bunun olma sebebi her neyse bunun giderilmesi şart.
yarın bir usb bellek daha yansın istemiyorum :asabi

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
seyir halinde ayaklara esen klima çıkışını bulmak için elimi uzattığımda bu boruya çarptım.
baya sıcak bir boru.
ne olduğunu bilen var mı

o7kMZo.jpg

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadjar lar ıcın yenı bır yazılım gelmıstır

android 6 xxx surum telefon kullananlar ıcın gelmıs oncelıgı ara duzeltmeler neler ogrenemedım randevu alıp yaptırınız sevgı saygılar