Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

almera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim Semavi ben de size kazasız belasız sürüşler diliyorum. Yolunuz açık olsun.

Mardal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,
Aranıza yeni katıldım.
Aracım 850 km'de ve şu ana kadar memnunum.
Yüksek hızda sol ön taraftan gelen rüzgar sesi sorununa çözüm bulabilen var mı?
Bu konuda istanbul Avrupa yakasında çözüm üretecek servis tavsiyeleriniz var mı?
Bir de pedal tarafından araç ısındıkça ayağa hissedilir şekilde sıcaklık oluyor, bu normal mi?

likorn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm, kadjar almadan önce qq da kullandım, tokluk hissi kişisel bir yorumdur, bana göre de kadjar daha oturaklı bir araçtır,farklı seslerden bahsediliyor benzer seslerin qq de olmadığını söylemek biraz zor, bana görede qq motor sesini içeriye daha çok alıyor. fiyat- donanım dengesi,servis maliyeti açısından kesinlikle kadjar derim.

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rlink harita güncellemesi geldi 4gb büyüklüğünde...

Emre Bostan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Geçenlerde konuyu takip ederken bir arkadaş anahtara kılıf bulabildinizmi diye sormuştu ama arkadaşın yazısını bulamadım burdan ekliyorum inşallah yardımcı olmuş olurum iyi forumlar.

amcazade

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar araçlarin sol on camlarindaki kronik bir sorunu yazmak istedim.
sol ön cam acilirken cam kapi icine tamamen girdigi sirada kapi dosemesi ust kismi bombe yaparcasina oynuyor.
ayni sekilde cam tamamen kapanirken en sonunda kapi dosemesi ust kismi yine yerinden oynuyor

ozgurbayrak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler ilk önce iyi forumlar bu foruma yeni katıldım ve 2016 ocaktan beri kadjar sahibiyim özellikleri 1.5 dci icon full paketti ama arabayı aldığımdan beri bişeyler eksik geliyordu sonradan farkettim yaklaşık 6000 7000 tl civarı ekipman yoktu mesela eller serbest park kör nokta uyarı ve aktif acil fren sistemimi ne bide ısotmalı koltuklar ve elektrikli sürücü koltuğu ben bunlardan bi süre sonra emin oldum çünkü internetteki test videolarında kör nokta ışığı yan aynada, koltuk ısıtması kol torpidosunun tutacağının aşağısında koltuk ısıtma tuşu veya rlink tuşlarında otomatik park yoktu benim garibime gidense bir pakette deri koltuk direksiyon koltuk ısıtması ve otomatik sürücü koltuğu varken ben bu paketi alınca neden sadece deri koltuk ve direksiyon geliyor ama diğerleri gelmiyor bizim bu zamana kadar pejo partner ford focus sw miz oldu yakın akrabalarım renault ve diğer markalardan çok araba aldı ama hiç böyle bişeyle karşılaşmadı gelelim servise başvurma kısmına biz normalde yine sw focus alcaktık ama yılbaşının son gününe kaldık ve direk renoya gittik. Amcamın aracılığıyla. Servise 15000 de götürdük ama bu yanlışları söylediğimizde bunların arabamıza konmadığı söylendi ne yazık hala bu donanımı geri Alamadık ama araba süper QQ DAN daha iyi bi donanıma sahip ve daha sade buda bence hoş iyi forumlar tekrardan.

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ACABA kadjarda hiç direksiyon kutusu değişen oldumu bozuk taşlı yolda clio 4 dekı direksiyn kutusu sesi gıbı ses cıkıyor herzman deil ama denk geldimi degişim yapcaz ama iyilestirilmiş mı parca yoksa az daha beklesem mı die değişen varsa sormak ıstedım...birde motor sıcak olsun soguk olsun mesela 3 vitesde ( vites fark etmıyor ) gaza yuklenınce önden böyle demıre metal sürter gibi mı desem şıngırtı gıbı mı desem ara sıra ses cıkıyor ınceden turbo felan olabilir mi benzinli arac servise sordum normal dendı bazen zorluyorum olmuyor bazen nadır cıkıyor

CyberJava

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar araçlarin sol on camlarindaki kronik bir sorunu yazmak istedim.
sol ön cam acilirken cam kapi icine tamamen girdigi sirada kapi dosemesi ust kismi bombe yaparcasina oynuyor.
ayni sekilde cam tamamen kapanirken en sonunda kapi dosemesi ust kismi yine yerinden oynuyor
Bende de aynı sekilde