Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer benim gibi kulakları biraz ağır işitiyorsa insan gerçekten de rahat oluyor. Öyle trim seslerine falan taktığım yok, çünkü bundan önceki Citroen GP 7K da arabanın içinde resmen bateri solosu oluyordu.
Çok şükür Kadjar da bunun yüzde 10 bile gelmiyor. Zaten gelse de çok da önemsemiyorum, açıyorum müziğin sesini ruhen rahatlıyorum. Bu yaştan sonra stres yapmama hiç gerek yok. :) Herkese kazasız
sürüşler dilerim. Saygılarımla.

A1can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk frende çak sesi

bendede vardı o ses 3 aydır kullanıyorum , geçenlerde maisden aradılar bir şikayet varmı diye bir bunu birde yolda giderken birden alarm gibi sürekli bir ses gelmişti 1 dk falan sürdü sonra indim kapadım tekrar devm ettim bunuda söyledim servise davet ettiler gittim, vites kutusu güncelleme yapılavcak dendi, ı r link güncellendi, frendeki o ilk kalkışlardaki çak sesi düzeldi bir haftadır almıyorum o sesi,
gayet güzel bir araç bu sabah 3. köprü yolunda 130-140 km hızda birazcık hava kanallarında ıslık geldi, oynayıp kapadım kesildi ama tam kendimi ikna edemedim araştıracağım o sesi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Güle güle kullanın.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede vardı o ses 3 aydır kullanıyorum , geçenlerde maisden aradılar bir şikayet varmı diye bir bunu birde yolda giderken birden alarm gibi sürekli bir ses gelmişti 1 dk falan sürdü sonra indim kapadım tekrar devm ettim bunuda söyledim servise davet ettiler gittim, vites kutusu güncelleme yapılavcak dendi, ı r link güncellendi, frendeki o ilk kalkışlardaki çak sesi düzeldi bir haftadır almıyorum o sesi,
gayet güzel bir araç bu sabah 3. köprü yolunda 130-140 km hızda birazcık hava kanallarında ıslık geldi, oynayıp kapadım kesildi ama tam kendimi ikna edemedim araştıracağım o sesi

Arac cam tavansa ses oradaki fitillerden geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

CyberJava

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
130-140 da ruzgar sesini bulmak icin aynaları kapattım. Ses hic degismedi yani sanıldığının aksine aynalardan degil. Benim arac cam tavanlı ama ruzgar sesi yukardan degilde konsol tarafından geliyor gibi. Hava kanallarıyla ben de oynadım ama pek bir degisiklik olmadı diye hatırlıyorum. Hava kanallarını biraz daha deneyelim bakalım ;)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İslik sesi geliyorsa fitillerden, diğer ses icin bi fikrim yok :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ottoman55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjara otomatik cam kapama modülü serviste taktırmak lazım aracımızın tek eksiği bu, ama parça kodunu bilen var mı.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Kadjara otomatik cam kapama modülü serviste taktırmak lazım aracımızın tek eksiği bu, ama parça kodunu bilen var mı.
Bu modülü servis satmıyor.Piyasadan temin edilen bir durum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ottoman55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu modülü servis satmıyor.Piyasadan temin edilen bir durum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu konu ile alakalı başlıkta en son mesajda ürünün fotosu var. Renault üretmiş ve orjinal karton kutusu bile var. Kodu öğrenilirse servis fransadan parça isteği yapabiliyor