Kadjar'larin Ekran Göstergesi Üst Şeffafı Neden Çizik?

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 - 10 km demissiniz valla benim araba aldigimda 7 km deydi [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

oho ne cok kullanmışlar :)

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben aldıgımda da 7 km deydi arac ,benim ekranda da cok az bellı bile deil var benzeri çizık yerıne göre değişiyor arac yoldan geldı pis diye müşteriye temız olsun gibisinden veriyorlar yıkamaya ama durum daha vahım olabiliyor

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simdi merak ettigim bi konu var mesela 4 degisik ekran gosterge secenegi ve 4 farkli ekran rengi var ilk aldigim siralar ekrani degistirirdim renkle beraber farkli olarak kiminde pusula kiminde yakit ortlamasi gibi seyler gozukurdu ama simdi hem gostergeyi hem rengi degisiyim ama pusuladir veya baska ozellik gozukmuyor neden olabilir

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simdi merak ettigim bi konu var mesela 4 degisik ekran gosterge secenegi ve 4 farkli ekran rengi var ilk aldigim siralar ekrani degistirirdim renkle beraber farkli olarak kiminde pusula kiminde yakit ortlamasi gibi seyler gozukurdu ama simdi hem gostergeyi hem rengi degisiyim ama pusuladir veya baska ozellik gozukmuyor neden olabilir

Direksiyonun uzerindeki iki tane kare gibi tus var oraya basip degistirdiniz mi peki ?

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonun uzerindeki iki tane kare gibi tus var oraya basip degistirdiniz mi peki ?

yok ben değişmi hanı yakıt ortlama durumuna baktıgımız asağı yukarı oynayan tuş varya ordan yapıyorumm

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok ben değişmi hanı yakıt ortlama durumuna baktıgımız asağı yukarı oynayan tuş varya ordan yapıyorumm

Ordan olmuyor iste, asagi yukari olan tusun yanindaki klasor tipinde olan tusa basicaksiniz.

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ordan olmuyor iste, asagi yukari olan tusun yanindaki klasor tipinde olan tusa basicaksiniz.

teşekkur ederim sizin dediğiniz gibi ordan olmuyormuş klasör gibi olan tuşa tesaduf bastım özellık cıktı ekrana demek oraya elım değmış kapatmışım

Cem Yucetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çizik bende de var,aldığımda yoktu yıkamacı yaptı,bende nasıl azaltır ya da yok edebilirim derdindeyim.
Kötü bir malzeme kullandılar herhalde hemen çiziliyor.
1991 Model bir Mercedesim var onda hala en ufak bir çizik yok.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çizik bende de var,aldığımda yoktu yıkamacı yaptı,bende nasıl azaltır ya da yok edebilirim derdindeyim.
Kötü bir malzeme kullandılar herhalde hemen çiziliyor.
1991 Model bir Mercedesim var onda hala en ufak bir çizik yok.
hocam cızıgın ustune bıraz wd 40 sıkın cok yumusak bı bezle hafıf hafıf silin ama en az bır dak ya yakın sılın sonra teflon cilalar var bu farlara kullanılan cilalardan onu surun yıne hafıf sekılde ama sılebıldınız kadar cilayı masaj yapar gıbı yayın en son ıslemde temız yumusak bir bezle parlatın tam olarak gecmesede & 80 e yakın ciziklerı azaldını goreceksınz