Kadjarrr Alev Kırmızı sinanali

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın yeni çekilmiş bir kaç resmini ekliyorum.

cJZnkg.jpg

82cH62.jpg

IolGT0.jpg

jfj7YW.jpg

37sEFx.jpg

:masallah:masallah:masallah:masallah:masallah

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Maşallah karizma [emoji106]

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. Zaten ailece kendisine vurulup makyajlı Octavia ve az daha pahalı olduğu için Superb'den vazgeçip biraz da gönlümzü dinleyip Kadjar almıştık. Açıkçası herkes memnun. Tabii isofix koltuk 2 tane olunca ortaya kimse binemiyor ki çoğu bu sınıf araçta zaten aynı durum var. Kadjar aldıktan sonra C4 Grand Picasso gördüm bize uygun tam bir aile arabasıymış ama kalbimize hitap etmedi hiç. Kadjarı gördükçe tekrar aşık oluyoruz. Otomatik (EDC veya X-tronic) 4 çeker çıkarsa o zaman takas yaparım diye düşünüyorum. Ya da XC60 ;)

Son düzenleme:

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada belki almayı düşünenler için resim paylaşayım.
Uzun zaman önce aliex üzerinden almıştım.
Iiy0KD.jpg

IXcrlJ.jpg

aWXrB7.jpg

ovVxzR.jpg

Mesela bu parça uyumsuz ama içeri doğru koyup altına da ince çift taraflı bant yaptım
7AFu1D.jpg

eqrQRr.jpg

naAMVa.jpg

Kapı LED Aydınlatma

UUSf5w.jpg

Ho5otn.jpg

utH3zh.jpg

UsZpc0.jpg

Ürün çok güzel, 3D hologram çok güzel fakat resimlerden de göreceğiniz üzere tamamı "LS" yani Left Side. Bunlar 2 adet LS ve 2 adet de RS olmalıydı.
IMvZil.jpg

Fakat bir kaç satıcıya sordum hepsinin LS olduğu cevabı alınca ben de daha araştırmadım. Böyle olunca açıyı ayarlamak zor oldu arka tarafta. Yine de çok şık oldu. Bu arada son resimdeki BİM pili aldatmasın sizi, babam her nekadar çok iyi de dese ben deneme amaçlı onu kullanıp montaj sonrasında tamamını energizer koydum. Akmasını istemediğim için biraz iyi olsun dedim. Her ünite 3'er adet AAA pil ile çalışıyor.

Son düzenleme:

sinanali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskiden bir resim ama çok sevdiğim bir resim. Paylaşmak istedim. Duruşu vs çok hoş. İyi bir açıdan yakalamışım sanırım.

Yanlış hatırlamıyorsam alt izolasyon kaplama için bekliyorduk.

Ym6B1C.jpg

Son düzenleme: