Kafamda deli sorular (Ustalar fikirlerinizi bekliyorum)

Kozmik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun aleyküm cümleten, günlerce baktım ettim eyledim, kafama göre jant bulamadım, jantları değiştirecem. Mevcut jantlarım kirli birde beğenmiyorum. Sahibinden de 1 honda 1 mini jant seti hoşuma gitti sizce Reno 5 siyah gri bir arabaya nasıl olur? Yada olabilirmi?

ZkErAG.png
XkXnyk.png

Ek olarak cam lastiği lazım bana, forumdan temin edebilirmiyim, bagaj kilidi mekanizmasıda lazım

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun aleyküm cümleten, günlerce baktım ettim eyledim, kafama göre jant bulamadım, jantları değiştirecem. Mevcut jantlarım kirli birde beğenmiyorum. Sahibinden de 1 honda 1 mini jant seti hoşuma gitti sizce Reno 5 siyah gri bir arabaya nasıl olur? Yada olabilirmi?

ZkErAG.png
XkXnyk.png

Ek olarak cam lastiği lazım bana, forumdan temin edebilirmiyim, bagaj kilidi mekanizmasıda lazım

siyah jantlar bence güzel :eyv

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siyah fena duracak gibi :eyv

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yerinde olsam plasti dip ile jantları boyardım jantların güzel.Seninkiler beyaz olan mı

Kozmik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

KuralZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence jantlarınız güzel, yerinizde olsam jantları istediğim renge (siyah veya beyaz tercih ediyorsunuz gibi...) boyatırdım. Çok daha makul bir seçenek olurdu. Ona vereceğiniz parayla da araca farklı bir iyileştirme düşünebilirsiniz. Tabi tamamen zevk meselesi. Kişisel tercihim siyah jantlar olurdu. Benim aracımın jantları gümüş üzerine siyah lekeli. Gümüşe boyandıktan sonra hafifçe siyahla lekeledik. Hoş durdu. Bu tip birşey de deneyebilirsiniz.

Kozmik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence jantlarınız güzel, yerinizde olsam jantları istediğim renge (siyah veya beyaz tercih ediyorsunuz gibi...) boyatırdım. Çok daha makul bir seçenek olurdu. Ona vereceğiniz parayla da araca farklı bir iyileştirme düşünebilirsiniz. Tabi tamamen zevk meselesi. Kişisel tercihim siyah jantlar olurdu. Benim aracımın jantları gümüş üzerine siyah lekeli. Gümüşe boyandıktan sonra hafifçe siyahla lekeledik. Hoş durdu. Bu tip birşey de deneyebilirsiniz.

Öneri için teşekkür ederim, zaten gönderdiğim jantlarda genel olarak benzer benim jantlarla, dediğiniz gibi boyatmakta bi alternatif, belki jantların renginden dolayı gözden çıkartmışım. Tampon hizasını komple siyah yapmıştım, beyaz belki sırıtabilirde siyah, çemberi yeşil veya kırmızı tonlarda olsa veya siyah beyaz olsa, sizce nasıl olur?

KuralZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siyah, gümüş gibi renkler haricindeki renkler, aracı satarken alıcıya itici gelebilir. Eğer bunu önemsemiyor ve uzun süre kullanıcam, satarken üçe beşe bakmıycam diyorsanız tamamen zevk meselesi. Yerinizde olsam mat siyah tercih eder, üzerini hafif bir gümüşle lekelerdim. Çemberi ayrı renk yapmak için boyama haricinde birşey düşünmüyorsanız, ağırlıklı renk siyah, çemberi ise araç rengi veya araç üzerinde mevcut bir alternatif renk var ise onu tercih ederdim. Bu durumda jant göbek ve kolları siyaha boyanıp çevresi de metalik gümüş olurdu. Çift renk uygulamalar sırıtabilir, aklınızdan çıkarmayın ;)
Eğer boyatmayı tercih ederseniz ufak tefek aksesuarlara ve spoilere de otomatikman bütçe çıkmış olur. Şahsen düşünüyorum da, yeni bir koltuk kılıf takımı, yeni paspaslar ve bir spoiler aracı yeni gibi gösterirdi. Hatta R/t yıpranmış ise 60 tl' ye netten satın alabileceğiniz bir R/T ile onu da aradan çıkarırdınız. Tabi bunlar benim düşüncelerim. Tamamen zevk meselesi:eyv
O paraya R/T olur mu demeyin, kargo dahil 50 TL' ye de var. Benzerini kullanıyorum ve işimi görüyor. Tavsiye edebilirim.
http://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/piranha-charger-d-type-usbsd-oto-teyp-P95246922