Kaleos Gençleşiyor!

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Renault'nun Nissan'ın arazi tecrübelerinden yararlanmak için iş birliği yaparak hazırladığı Koleos, diğer bilinen ismiyle Samsung QM5 yeni yüzüyle karşımızda.
Latitude modelinden ilham alınarak tasarlanan yeni ön kısım Koleos'u daha şık gösteriyor. LED farları ve ilgi çekici jantlarıyla sportif bir görünüme kavuşan Koleos'un iç mekanında da bazı değişiklikler yapılmış. Gösterge grubu ve döşemeleri elden geçirilmiş iç mekan eskisinden daha genç görünüyor.

2_208.jpg

YENİ RENK SEÇENEKLERİ VAR

Aracın yürüyen aksamında ise bir değişiklik söz konusu değil. En büyük yenilik Koleos'un artık daha verimli motorlarla satılacak olması. Araç 2.0 litrelik 150 ve 175 hp'lik dizel motorlar ve 170 hp'lik benzinli motorlarla satılacak Koleos, daha düşük CO2 emisyonuna sahip motorlarla geliyor. 150 hp'lik dizel motorla beraber 4x2 çekiş sistemine sahip olacak Koleos'da Nissan'ın geliştirdiği dört çeker sistemi de seçilebiliyor. Ayrıca makyaj operasyonu ile beraber Koleos yeni renk seçeneklerine de kavuştu.
Güney Kore'deki Renault Samsung Motors Busan tesislerinde üretilen Koleos 4,52 m uzunluğa ve 1,85 m genişliğe sahip. Makyajdan sonra Koleos'n bagaj hacmi 70 litre artarak 450 litreye çıkmış. Koltuklar yatırıldığında bu hacmi 1380 litreye çıkarmak mümkün. Zengin donanımıyla dikkat çeken Koleos'un makyajlı versiyonun Türkiye'deki satış tarihi henüz belli değil.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Ben Beğeniyorum Bu Araci Makyajda Yaradi

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel ama bence makyajla değilde kasa olarak artık değiştirmeleri lazım resmen hyundai a benziyor yaa:)

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel oluyor dahai i oluyor

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Makyajı önden yemiş,haberde arkadan poz vermiş...:)

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
quasqai lerle aynı şaşi üzerine oturtulduğundan çok dengesiz diyorlar kaleos için...... pederlerin apt. da biri kaleos almış. benim aracı gördü. ya bu ne dedi? dedim scenic. ya ben bunu görmedim dedi hepsi küçükdü renoların bi bunu büyük gördüm o yüzden aldım dedi ve ekledi bak senin ki daha güzelmiş bilseydim bunu alırdım dedi :D çok mutlu oldum.

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
quasqai lerle aynı şaşi üzerine oturtulduğundan çok dengesiz diyorlar kaleos için...... pederlerin apt. da biri kaleos almış. benim aracı gördü. ya bu ne dedi? dedim scenic. ya ben bunu görmedim dedi hepsi küçükdü renoların bi bunu büyük gördüm o yüzden aldım dedi ve ekledi bak senin ki daha güzelmiş bilseydim bunu alırdım dedi :D çok mutlu oldum.
tamam desene sende gell takas edelim sonra sat sen 70 milyara onu gidelim gene 50 m alalım 20m kar sana işte :D

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam desene sende gell takas edelim sonra sat sen 70 milyara onu gidelim gene 50 m alalım 20m kar sana işte :D

:D nerde öyle adam ama biraderle konuştm o adamın öyle bir yapısı varmış. gidip satıp scenic alır abi bu adam dedi :)

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D nerde öyle adam ama biraderle konuştm o adamın öyle bir yapısı varmış. gidip satıp scenic alır abi bu adam dedi :)
tamam işte senin birader wersin gazı su kadar aksesuar war üstünde su kadar para harcadık işte ugraşsan yapamazsın falna takas edin işte :D

crazy_tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle giderse bi süre sonra kendi karekterini oluşturacak :D