Kaliper Kapağı Kullanan Var Mı?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boyadan birşey olmaz :eyv

UGURMELIH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstersen ısıya dayanıklı sprey boya yada kutuda satılan fırça ile boyayabileceğin ısıya dayanıklı endüstriyel boyalar var birde o boyanın endüstriyel astarı var. Bende boyayacağım kaliperleri gidip bayrak kırmızısı endüsriyel boyadan aldım ama daha boyamadım biraz üşenmem biraz havanın soğuk olması bu işi erteletti bana bakalım daha sonra boyayıp foruma resimlerini atacağım

babaakalin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben clioda megane 2 jantında kullanıyorum. arka zaten kampana olduğu için 2 sini taktım öne silikon yardımıyla 2 gün sonra baktım yok.
sonra geri ikisini aynı şekilde vidaladım hiç bir sıkıntı yok.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben soumasını engelleyecegini sanmıyorum arka taraflar komple açık kalıyo sonuç olarak ve plastik ısı yalıtımını iyi yapan bi malzeme değil ama onun için vida yeri açtrmak mantıklı değil 300 dereceye dayanıklı siyah ve krmızı silikonlar var onlarla olabilr yinede boyamak daha iyi bir çözüm bence en azından daha orjinal duruyo ben bitane şahinde gördüm o kapaklardan brembo yazıyo şimdi kim inancakki onun brembo olduguna :D kişisel fikrim aracınıza yakışıcak bi renge boyamak önce benzinle iyice temizleyip önce astar sonra boyayı uygulamak