Kalkış sorunu

16_MEGANE_16

Selçuk ÇÖRTEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam bende 1.5 dci 70 bg sandero var inan bana gaza basmadan çok rahat bir şekilde kalkıyor bizim arabaların sıkıntısı debriyajın çok yukarıda kavraması o yüzden size tuhaf geliyor olabilir alışması zaman alabilir.

efepacaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dacia duster .... daha alalı 1 ay oldu fakat aracın kalkışına uyuz oldum .hafif bir yokuşda aracı bagırtarak kaldırmak gerekıyor .bugun servise goturdum serviste bu yeni nesil araçlarda hep böyleymiş .başlım öyle yeni nesile 99 polo vardı arac yerınde durmuyordu hafif bir gazla bile super kakıyordu . BU SADECE BENDEMI VAR..?

yok abi duster bendede var ...o olay aracın yeni nesilliliğiyle alakası yok saçmalamasınlar ...fabrika cıkısı olarak debriyajlarımız biraz yukarıda kavrıyo okadar sadece biraz daha alıs aracına bagırmadan kaldırırsın benim aracımda 5 aylık bi ilk iki üç hafta alısana kadar bendede olmustu o olay sonra araca alısınca tepkilerini öğrenınce o sorunların ortadan kalkıyo :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
85 HP+ChipTuning li Kangoo ile en dik rampalarda bile hiç gaza basmadan kalkıyorum,servistekiler dci motorun çekişine çamur atmasınlar...!