Kalorifer çalışınca ağır koku geliyor.

emrahyurur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Aracımda aldığımdan beri yaşadığım sorunu özet geçeyim. Polen filtresini değiştiriyorum 1 ay koku yok 1 ay sonra kaloriferi açınca arabanın içi ahır gibi kokuyor. Yakıt yağ kokusu vs. değil. Sanki hayvan kokusu gibi bir koku. 1 yılda 2 kez polen değiştirdim ama durum 1 ay düzgün sonra yine koku var. Bunun sebebini ya da çözümünü bilen varsa yardım etsin çok dua ederim valla.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Aracımda aldığımdan beri yaşadığım sorunu özet geçeyim. Polen filtresini değiştiriyorum 1 ay koku yok 1 ay sonra kaloriferi açınca arabanın içi ahır gibi kokuyor. Yakıt yağ kokusu vs. değil. Sanki hayvan kokusu gibi bir koku. 1 yılda 2 kez polen değiştirdim ama durum 1 ay düzgün sonra yine koku var. Bunun sebebini ya da çözümünü bilen varsa yardım etsin çok dua ederim valla.
işin ehli birine motoru yikatin..tabi soketleri ve elktrik tesisatini korumaya alarak.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fcakiroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt sarfiyatı ne durumda model motor km nedir

fcakiroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt hattında kaçak varsa kaloriferi açınca içeri kötü koku verir, ama 5.6 normal gözüküyor.
Şunu deneyebilirsiniz.

https://youtu.be/YWZJKjPY13g

Ancak radyonun önünü streçle kapatın nem içine girmesin, radyoyu bozuyor.

Zafer09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polen filtresini cıkar köpükler var tüm sisteme sık o poleni soktügün yerden iceri sık sonra kapa kapagi filtre takma calistir fanlari bi guzel birde koku bombasi al fanlar acikken koy arabaya cık disari 10dk calıssin sonra poleni tak yerine yenisini. Ve soguk klima acıkken kaparsan fan acık devam edersen her türlü kokar orda bi nem ıslaklik oluyo cünki. Sıcaktaykende AC kapalı kullan kesinlikle

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahyurur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler. Würth koku bombası denenden aldım. Uygulamayı yaptım 1 gün iyiydi sonra ertesi gün yine koku yaptı ama az. Sonra şok marketden airwick koku satın aldım 2 li olandan birini ön cam difüzörüne birini de orta göğüse taktım. şimdi çalıştırınca mis gibi koku geliyor. Würth 60 liraydı çözmedi şokdaki koku 20 TL gayet de memnunum