Kalorifer Isıtmıyor

ftoros

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üzüm sirkesi doğal bir madde olduğu için sisteme herhangi bir zarar vermesi söz konusu değil.

mete90

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi deneyecem artik mecbur kalmadikca goguslugu sokturmek istemiyorum. Guvenebilecegim bir usta yok cunku. ilginiz için tesekkur ederim

ftoros

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
göğüsü söktürmek en son iş hem masraflı hemde zor. çünkü arızanın ne olduğu belli kalorifer radyatörünün ya tıkalı olması veya zamanla havalandırmaya pislik kaçması zamanla yaprak, çöp toz toprak girerek ısının önünü kesiyor daha önce söylediğim gibi sirke, sirkeye ilave olarak kaynatılmış bir bardak suyun içine bir yemek kaşığı kadar çamaşır sodası koyun bu soda ufak kırık taş gibi olanlar var onlardan bir bardak suda eritin ve bunuda sirkeyi koyduktan sonra sisteme ilave yapın bir hafta araca binin tahmin ederimki sistem tamamen açılacak daha sonra sistemdeki suyu motor dahil tamamen boşaltın içeriyi temiz suyla duruladıktan sonra yeni 3 lt antifiriz ve 3.5 -4 lt kaynatılmış suyu sisteme koyun ve havasını almayı unutmayın fan açtıktan sonra iş tamamdır.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bende eski r11 imin kalorifer radyatorunde sirke dolastirmistim :) sirke gercekten ise yariyor.

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sirke ne kadar doğal olsada asit içerikli, ben arabama koymam
Uğraşmayın derim, makinesi var o işin bağlanıp radyatörler temizleniyor. Ben yaptırdım güzel sonuç aldık

oto-arac-otomobil-radyator-temizleme-cihazi-03.jpg

mete90

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağ paspasin altı nemliydi petekle bi alakası var mıdır yoksa tahliye kanalları mi. Sol paspasta bisey yok

mete90

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Petek değişti kale marka 60tl. İşçilik 130tl.

fatoyoko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
offf offf bizde dondukk geçen bir marmara ereğlisii yaptım. Isıtmadı namussuz.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
130 tlye iyi işçilik 200 tl normalde