Kalorifer sorunu

talhatercan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 91 brodway aldım ufak tefek sorunları var biride kalorifer orta konsoldan hava gelmiyor. sebebi nedir torpido sökmeden çalıştırma imkanımız var mıdır

engin4545

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 91 brodway aldım ufak tefek sorunları var biride kalorifer orta konsoldan hava gelmiyor. sebebi nedir torpido sökmeden çalıştırma imkanımız var mıdır
orta konsoldan gelse bile sadece soğuk gelir. broadwaylerin tuhaflığı işte. yukarı aşağı kolu kırılmış olabilir mi? ince tornavida ile arasına sokup kaldırmaya çalış. olmadı kenarlarından düz tornavidayı sokup dışarıya doğru hafifçe kanırtarak çıkar bak bakalım. orası açık mı?

talhatercan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ededrim haftasonu mutlaka bakıcam anlattığınız yerlere inşallah sorun o kadardır.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış hatırlamıyorsam benim fairway'de öyleydi. Bildiğim kadarıyla kışın R9 lar ortadan sıcak hava vermiyor. O nedenle hiç kurcalamayın sadece dışarı üflemesini kapatın yeter.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış hatırlamıyorsam benim fairway'de öyleydi. Bildiğim kadarıyla kışın R9 lar ortadan sıcak hava vermiyor. O nedenle hiç kurcalamayın sadece dışarı üflemesini kapatın yeter.

hakkı abi benimde düğmeler kapalıyken sıcak tarafda dururken düğmeler ama kapalıyken içeri sıcak hava geliyor yada soğukta iken soğuk geliyor bu normalmı reno 19 araç arızalımı yoksa nereye baktırayım kapalı durumda iken içeri neden hava girer sıcak ve soğuk ikisinde de giriyor içeri

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hakkı abi benimde düğmeler kapalıyken sıcak tarafda dururken düğmeler ama kapalıyken içeri sıcak hava geliyor yada soğukta iken soğuk geliyor bu normalmı reno 19 araç arızalımı yoksa nereye baktırayım kapalı durumda iken içeri neden hava girer sıcak ve soğuk ikisinde de giriyor içeri

R19 ları tam olarak bilmiyorum açıkçası. Ama tahminen kelebeklerde arıza olabilir.

talhatercan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu an hiç hava gelmiyor orta konsoldan ama standart olarak sıcak hava gelmiyorsa kötü ısınamayız o zaman çocuklar donar bu soğukta:(

talhatercan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın ustaya gösteririrm sonucunuada yazarım belki istifade eden olur

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kelebek neeresi oluyor hava üfleyen yeremı diyosunuz sağa sola çevrilen yermi kelebek neresi