Kalp doktoru

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba
Annem ikinci kez kalp kapaği ameliyati olmasi gerekiyo kapaklarin birinde deforme olmus

Bende suan eskisehir tip fakultesinde diyabetten yatiyorum ondan dolayi bayrama kadar ertelemek zorunda kaldik annemin ameliyatini

Bayrama kadar eskisehir bursa ankara afyon taraflarindan onerebileceginiz kalp doktorlarini bekliyorum

Not:Onemli olmasinin sebebi annemin kalp seker tansiyon romatizma hastaliklarinin olmasi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Allah acil bol şifalar versin ikinizede. Tam isim bilmiyorum ama çevremde kalp krizi geçiren ve çok iyi bakılıp kısa zamanda taburcu olan işinde iyi olan doktorlar var sakarya nova hastanesinde. Özel hastanedir ama çok iyi . İsterseniz biraz araştırın doktorlarını arayıp bilgi alın. Tekrardan geçmiş olsun.

Tapatalk Üyeliğimden S5 Mini Cihazı İle Gönderildi...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim...
İstanbul'dan deseydin babamın ameliyatını yapan Profösör vardı, işinin uzmanı bir hekimdir kendisi...

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Allah acil bol şifalar versin ikinizede. Tam isim bilmiyorum ama çevremde kalp krizi geçiren ve çok iyi bakılıp kısa zamanda taburcu olan işinde iyi olan doktorlar var sakarya nova hastanesinde. Özel hastanedir ama çok iyi . İsterseniz biraz araştırın doktorlarını arayıp bilgi alın. Tekrardan geçmiş olsun.

Tapatalk Üyeliğimden S5 Mini Cihazı İle Gönderildi...
Suan icin bizede ozel umit hastanesinden falan oneriyolar bizde ozel dusunuyoruz

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim...
İstanbul'dan deseydin babamın ameliyatını yapan Profösör vardı, işinin uzmanı bir hekimdir kendisi...
Ilk ameliyatini 2001 yilinda istanbulda olmustu annem abicim buralarda kafamiza uyan bi doktor bulamassak istanbula garanti geliriz benim aklimda bulunsun bu onerin

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Ben kalp krizi geçirdiğimde Ankara Hacettepe'de Metin Demircin diye bir profesörü çok tavsiye etmişlerdi.Ben gitmedim ancak birbirleriyle alakaları olmayan bir kaç kişi tavsiye etmişti.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ama çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin ikinize de kardeşim

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kalp krizi geçirdiğimde Ankara Hacettepe'de Metin Demircin diye bir profesörü çok tavsiye etmişlerdi.Ben gitmedim ancak birbirleriyle alakaları olmayan bir kaç kişi tavsiye etmişti.
Tamamdir abicim aklimda bu isim