Kango dvd çekiyorum

berkerinmez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yahu dvd ye nero dan mp3 atıyorum cd çalar error veriyor, aynı şeyi cd ye çektim yine error verdim bunun bir kuralı var mıdır yahu?Kaç gündür çözemedim gitti.Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bekliyorum mesajlarnı?

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım aracınız kangoo 2. Eğer nerodan ses cd si olarak yaparsanız sorunu çözersiniz ama bu durumda toplam uzunluğu 80 dakikayı geçmeyecek kadar şarkı koymanız gerekir ki bu da çok az. Bu yüzden şarkılarınızı klasörler haline getirip cd ye normal veri şeklinde yazarsanız daha çok alır ve sorun çözülür. Mesela 100 adet şarkı koyacaksınız bunları çeşitlerine göre klasörlere ayırın(normal windowstaki klasörleme şekli ile). Sonra bu ayırdığınız klasörleri boş cdnin içine herhangi bir program kullanmadan windows aracılığıyla cd ye yazın( cd ye yazmak için dosyaları sürükleyin şeklindehehe). Yazım bittiğinde cdyi arabaya taktığınızda albumler halinde şarkılarınız çıkacaktır. Ekranda solda Album 1 Album 2 şeklinde sağda ise Track1 Track 2 şeklinde görünecektir. Bunları Dvd ye yapamaz mıyım derseniz bir bilgim yok ne yazıkki. Ama cd de ben hep böyle yapıyorum oluyor.

berkerinmez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim .Dvd ile olmuyor sanırım windows aracılığı ile de yazdırdım hata verdi okumadı.bakalım şimdi normal cd ye dediğiniz gibi yapıyorum umarım olur.

anlyldrm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim .Dvd ile olmuyor sanırım windows aracılığı ile de yazdırdım hata verdi okumadı.bakalım şimdi normal cd ye dediğiniz gibi yapıyorum umarım olur.

Rica ederim.:eyv

berkerinmez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahi iyi oldu çokta güzel oldu yani ,iyi oldu hehe.Şimdi denedim fm transmitter dan soonra çok kaliteli geldi kulağıma müzikler tekrardan teşekkür ederim iyi forumlar:deli

anlyldrm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahi iyi oldu çokta güzel oldu yani ,iyi oldu hehe.Şimdi denedim fm transmitter dan soonra çok kaliteli geldi kulağıma müzikler tekrardan teşekkür ederim iyi forumlar:deli

Çok sevindim. Yararlı olduysam ne mutlu. Size de iyi forumlar :)

sefa46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunları normal track çalan cd çalara yapıyorsunuz demi :)

renault34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2009 kangoo 2 var bende . klasörlere parcaları atıp normal windowstan verı cd si yapıyorum . Error veriyo . Nerodan Mp3 yapıyorum hızınıda 8x vb yapıyorum yıne error verıyo bazen acıyo sonra error verıyo . track yapıyorum actıgıda oluyo acmadıgıda oluyo . Ama orjınal bır album cdsı takınca Sorunsuz calıyo . Yardım edermısınız usandırdı artık benı ...