Kangoculara... :)

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wallaha hocam sipariş üzerine getirtiyorum çinden bende 20 lira numaratör ama internetle aram ii dersen adres vereyim çinden getirt yanlız onda da satıcıyı takip etmen lazım bazı ürünler gelmiyor :). bu numaratör tr de yok.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wallaha hocam sipariş üzerine getirtiyorum çinden bende 20 lira numaratör ama internetle aram ii dersen adres vereyim çinden getirt yanlız onda da satıcıyı takip etmen lazım bazı ürünler gelmiyor :). bu numaratör tr de yok.

http://m.aliexpress.com/item/32479059090.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail

20 lira dediginiz urun Burada 1.75$. Dolar 3 liradan derseniz 5.25tl yapar. Siz 20 lira demissiniz. Kendiniz icin Sipariş verdiğiniz zaman yanina numaratorude ekleyip geliş fiyatina verebilirsiniz.

Forum, kişisel cikarlar ve kâr amaci gudulmek için kullanilmaz. Forum yardimlasmak için kullanilir.

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım ben zaten formda soran arkadaşa aliexpresten al dedim benden al demedim yorumları dikkatli okursanız. ben resimleri ekledim kendi aracımda kullandıklarım dedim farkındaysanız.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Numaratörün katlanırını aradım aliexpressde ama bir türlü bulamadım. Ankarada Zekai Tahir in otoparkında görmüştüm bir araçta, nasıl olsa aliexpressde vardır dedim. Telefonunu almadığıma pişman oldum şimdi.:sinirli

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
link verebilirim.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu mesaji bir daha okuyun hiçte iyimser değilsiniz bence.

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D vallaha hocam hiç tartışmayalım biz en iyisi... art niyetli biri değilim olsam malı satmaya çalışırdım arkadaşa. ben internette o paraya satıyorum dedim ilave olarak sana da 20 liraya satarım demedim veya benden al demedim, forumda ki hiç bir arkadaşa da bende bu mallar var alırmısınız demedim kendi aracımda kullandığım için arkadaşlarla paylaştım bukadar.