Kangoo 110luk chip tunning..

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yüksek basınç verildiğinde bu hatayı verebilir araç, 110luk kangoo larda 140 ps civarı sağlıklı değerler. 150 beygir değerini dyno üzerinde öncesi ve sonrası ölçümle mi elde ettiniz?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yüksek basınç verildiğinde bu hatayı verebilir araç, 110luk kangoo larda 140 ps civarı sağlıklı değerler. 150 beygir değerini dyno üzerinde öncesi ve sonrası ölçümle mi elde ettiniz?
Yaptığınız yazılımda egr iptal ediliyor mu ? Egr iptali dpf siz 105lik dci de onerirmisiniz ?

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta egr iptali olmadı stok halinde..

145-150 hp yazılımcının tahmini değeri..standart yazılım bende hata verdi ve tekrar yazılım yapıldı değerleri birazdaha yukarı çekti..bu sefer hata olmadı..şu an çok stabil...eco moddada kullanıyorum normal moddada sıkıntı yok..ama aracı dynoya çıkarıp test edeceğim..filtre taktım K&N performans filtresi ve turbo borusundaki ön şişme borusu krom sert boru ile değişecek gecikmeye sebep oluyor..dyno testini bunlardan sonra yapacağım..

yalnız sitede benim araçtan birtane daha var..o arkadaşta biraz elledi aracını o stok halindeyken dynoya soktu ve malesef bu araçlar standartta yazdığı gibi 110 hp değil..maximum 99 hp gibi bir değer elde etti...değiştirmeler sonrasını bilmiyorum..