Kangoo 2-3 Aksesuarlarını Nereden Bulurum?

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar kitapçıkta bakarken bazı aksesuarlar gördüm. fotoları aşağıda. bu aksesuarları nasıl bulabilirim.

Ekran%20Alnts4_zpsmuv4mh46.jpg

Yeni_Renault_Kangoo_Multix_zpsw7trd5ye.jpg

Ekran%20Alnts2_zps4oiv5cx7.jpg

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Birde kitapçık da lastik şişirme pompası var asıl ben onu merak ediyorum elinde olan varmı Türkiye ye geldimi

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
734ac78e80cbdfaa3dcee19d73e0a34d.jpg

maxilyanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sisirme aparati ve solusyonu serviste var.solusyon 180 tl idi.aparatda o civardadir.cok kullanisli.sisir devam et.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bize stepneli geldiği için lastik şişirme kiti olmayabilir.

Koltuk arkası tepsileri tek bulabilirmiyiz birde krem olmalı :)

Siyah buldum ama koltukla almak gerekecekti tek vermedi.Şuda var koltukla alacaktım .Ön iki koltuğu siyah krem alacaktım .Hem koltuk arkası tepsiler olacaktı hem de sağ yolcu koltuğu tam katlanır olacaktı.Bu çok güzel çünkü uzun yüklerde ön koltuk engel oluyor .2011 mart sonrası sağ yolcu koltuğu tam katlanıyor.Ama 300-400 fiyat söyleyince bıraktım.Ön arka hepsini 500Tl gibi fiyat vermişti sonra ne gerek var diyip bırakmıştım.

Çıkmacılarda bütün kangoolar oluyor.Yani aracın heryeri sağlam daha parçalanmamış o şekilde satıyorlar.Benim gördüğümde hava yastıkları patlamamış heryeri sağlamdı .İzmirde stadyum durağının altında vardı.

Bagaj filesi 2009 dan beri standart.Aracınızda olması gerek yoksa satın aldığınız kişi söküp unutmuş olabilir.

Son düzenleme:

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bize stepneli geldiği için lastik şişirme kiti olmayabilir.

Koltuk arkası tepsileri tek bulabilirmiyiz birde krem olmalı :)

Siyah buldum ama koltukla almak gerekecekti tek vermedi.Şuda var koltukla alacaktım .Ön iki koltuğu siyah krem alacaktım .Hem koltuk arkası tepsiler olacaktı hem de sağ yolcu koltuğu tam katlanır olacaktı.Bu çok güzel çünkü uzun yüklerde ön koltuk engel oluyor .2011 mart sonrası sağ yolcu koltuğu tam katlanıyor.Ama 300-400 fiyat söyleyince bıraktım.Ön arka hepsini 500Tl gibi fiyat vermişti sonra ne gerek var diyip bırakmıştım.

Çıkmacılarda bütün kangoolar oluyor.Yani aracın heryeri sağlam daha parçalanmamış o şekilde satıyorlar.Benim gördüğümde hava yastıkları patlamamış heryeri sağlamdı .İzmirde stadyum durağının altında vardı.

Bagaj filesi 2009 dan beri standart.Aracınızda olması gerek yoksa satın aldığınız kişi söküp unutmuş olabilir.
hocam ben 3. Sahibiyim. Yedek anahtar, kitapçık ve file yok. İlk sahibi zamanında kaybolmuş. İstanbula götüreceğim aracı. İstanbulda kartalda Renault çıkmacılarında bulabilir miyim acaba? Birde sizin dediğiniz gibi komple siyah olsa koltuklar güzel olur aslında. Birde direksiyon ve kalorifer kumanda çerçevesi değişti mi tam yeni kasa gibi olur içi.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş