Kangoo 2009 koltuk arkası servis masası

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Proje

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takipteyim fiyatları da yazarsan bende düşünüyorum.Konyada bir tane vardı 2009 onda vardı şimdi aklıma geldi bunların koltukları Scenic 2 ile aynı yani çıkma Scenic 2 tepsisi takmışlardır bizde scenic-2 tepsi arayalım koltukta vida yerleri vardır diye düşünüyorum.

Bu arada orijinal olanlarda sağ koltuktaki plastik çerçeveli güzel soldakinde yok kötü duruyor sağ koltuk tam yattığı için yük konulur diye çerçeve koymuşlar ama yatmasa bile sürücü koltuğunada konulmalıydı.Konya plakalı 2009 olanda ikiside çerçeveli tepsiliydi..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Takipteyim fiyatları da yazarsan bende düşünüyorum.Konyada bir tane vardı 2009 onda vardı şimdi aklıma geldi bunların koltukları Scenic 2 ile aynı yani çıkma Scenic 2 tepsisi takmışlardır bizde scenic-2 tepsi arayalım koltukta vida yerleri vardır diye düşünüyorum.

Bu arada orijinal olanlarda sağ koltuktaki plastik çerçeveli güzel soldakinde yok kötü duruyor sağ koltuk tam yattığı için yük konulur diye çerçeve koymuşlar ama yatmasa bile sürücü koltuğunada konulmalıydı.Konya plakalı 2009 olanda ikiside çerçeveli tepsiliydi..

Konyadaki O Araç Da Full Du Muhtemelen 2008 Haziran Ayında Gümrükten Girmiştir O Da 2009 Model Olacak Şekilde Ağustos Trafik Çıkışlı Yeşil Renk 105 Lik Alacaktım O Zaman Bayiide Showroomda İdi Araç 105 HP Koltuk Arkası Masalar İkiside Çerçeveli İki Koltuk Da Düz Oluyor Yani Yatabiliyordu Tavanda Da 3 Kapaklı Göz Vardı Net Hatırlıyorum Hatta Bir Kaç Kezde Yazdım Burdan O Bordo Konyadaki Aracın Fotolarını Vermiştim Hatta Forumda Vardır Finalde Bana Nasıl Olduysa Dacia Mcv Satmıslardı

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senle Geçen Konuştuğumuzu Yapmak İster Abi Olmayacak Şey Değil Ama Parçaları Çıkma Olarak Arayıp Bulmak Lazım
Tavana Monte 3 Kapaklı Göz İçin 4500 TL Fiyat Diyen Servis O Masalara 1000 TL Der Bence En Az
Aynen dedğimiz olay

c22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
URL=http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/sdsrdghr/G__r__nt__073.jpg.html]
thumb_G__r__nt__073.jpg
[/URL]

c22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımda yaptığım bi takım değişiklikleri beğeninize sunuyorum arkadaşlar selamlar kol dayama kaplama evde yapıldı
thumb_G__r__nt__088.jpg
[/URL][/IMG]

c22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
deri direksiyon simidi gri
thumb_G__r__nt__085.jpg
[/URL][/IMG]

c22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön taraf karbon fiber kaplamaURL=http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/73kcz7uk/G__r__nt__084.jpg.html]
thumb_G__r__nt__084.jpg
[/URL]

c22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
thumb_G__r__nt__076.jpg
[/URL][/IMG]
thumb_G__r__nt__086.jpg
[/URL][/IMG]
thumb_G__r__nt__087.jpg
[/URL][/IMG] renault logolu jantllar ve havalandırma karbon fiber kaplama