Kangoo 3 !! mü acaba??

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Faz seri konsep nesil model gruplamaları karışık... :eyv
1.6.dci.130.ps.6-7 vites motor atarlarsa, fiyatta uygun olursa, piyasa yıkılır...:eyv

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kasası iyi iş yapar. Bu fotolar çok yüksek oranla aynı çıkıyor, bir kaç değişiklik olabiliyor. Ama buna çok benzeyeceği kesin ve gerçekten çok beğendim.
Zaten şu andaki masterlerin ön ızgaralarına benziyor. Yan sürgülü kapı ve dikizler ise clio4 den gelme gibi.

Sadece hatları biraz fazla keskin geldi. Kangoo da keskin hatlara alışık hiç değilim yakıştıramıyorum bu yüzden. :)
Ayrıca yan taraftan camların üstüne baktığmda conneti gördüm oradaki tasarımda. :)
Ama yine de başarılı.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bi koncept model. Yeni kangoo dizaynında ön panel resimdeki gibi olursa çok iş yapar.:eyv
Resimdeki Kangoo-nissan note karışımı olmuş. Grand modus un alternatifi yerine konabilir. Arka kapı opel meriva gibi geriye açılandan, kızak göremedim.
Kangoo ticari temelli, ticari geniş bagajsız olmaz resimde bagaj küçük görünüyor.

Son düzenleme:

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoo G1 e devam qw

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faz seri konsep nesil model gruplamaları karışık... :eyv
1.6.dci.130.ps.6-7 vites motor atarlarsa, fiyatta uygun olursa, piyasa yıkılır...:eyv
eger 6-7 vites atarlarsa 130 hp artı bide chiple yer ucagı olur. Bana acilen en az 6 Vt bi araba lazım dunden beri 960 km yol gittim Sabah kendımle gulmekden öldüm 5.vt devir 3500 Rpm oldu Elımı vıtese attım vıtes yukseltmeye sonra baktım 6 yoktu demı benm arabada dedım gule gule karnıma agrılar girdi. :D

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş

Abi Kangoo 1 Bu Değil'mi ?

renault-kangoo-9072-1.jpg

Kangoo 2;

3925a-car-renault-kangoo-1.jpg

Kangoo 3;

kangoo_3.jpg

Benim Bildiğim Diziliş Böyle Yoksa 1 Serisi Faz 1 - Faz 2 Olarak'mı Ayrılıyor :soru

Aynen Öyle 1 serisi Faz 1 - Faz 2 Olarak Ayrılıyor.İlk Resimdeki Faz 1,İkinci Resimdeki Faz 2 ve Üçüncü Resimdeki İse Kangoo 2 Olarak Adlandırılır...:)

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu resmi geçen görmüştüm nette,inanmak istemediğim için paylaşmadım :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Kangoo Yu Mercedese Devretmis Renault Kangoo 2 Uretimi Yapmayacakmis 2013 Yilinda Kangoo Classic Van Ve Combi Olarak Tekrar Tunusdan Fransaya Kayacakmis Uretim Banti Bu Haber Dolaniyor İki Gundur

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dün konuştum renault plazasında eski kasa üretimi bitiyormuş.Daha yapmayacaklarmış reno eski kasayı.