Kangoo amerikan park modülü

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam herkese kolay gelsin 2008 model yenı aldığım kangoo araçıma amerikan park modülü uygulaması ıstıyorumda internette bir çok satıcıya baktım hangısı kalıtelıdır iyidir veya çakma değildir çözemedim sizden yardım isticektim boyle bi ürün kullanan memnun olan arkadasımız varsa yardımcı olabılır mı internetten alıcam ürünü ? bide kangoo aracıma gıder mı farlar+sisler 8000k xenon takılı ön sinyallerim seffaf görünümlüdür sizce guzel dururmu gecelerı ?

bulduğum ürünler bunlar hangısını almalıyım sızce ?
1.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rk-sinyal-modulu-hediyeni-sec-95463124/detay/
2.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...u-her-araca-uyumlu-kargo-dahil-95828825/detay

Son düzenleme:

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bu arkadaşın konularına baktımda satışta ilanını bulamadım kalkmış yanı hem biraz pahalı geldi diğerlerine göre.ayrıca acma kapama olayı sadece bana lazım ışık ayarı onemlı degıl acma kapama olayınıda ben kendım yaparım araya 1 anahtar koyarım ıstedıgım zaman acıp kaparım.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tercih senin tabii..

ilan şu anda yok. almak istersen verdiğim numaradan ulaşabilirsin..

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşşekurler yardımın içinde galiba şu verdiğim linklerde 1. olanı alıcam galıba led park veriyor ayrıca herkes olumlu yorum yazmış.

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben olsam o linktekler alma kardeşim niye diye soracak olursan ısınma problemi var onlarda hiç uğraş ma eski yöntem daha güzel çif duylu ampul an aynı hesaba gelir tercih senin ama

semih39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben olsam o linktekler alma kardeşim niye diye soracak olursan ısınma problemi var onlarda hiç uğraş ma eski yöntem daha güzel çif duylu ampul an aynı hesaba gelir tercih senin ama
aldık ama ısınma sorununu bılıyordum ama bı sıkıntı olmaz dıyorlar ısınmasına kabloları ısınmıyor kontrolunu yaptım sadece sıyah moduller ısınıyor onlarıda bosta askıda bıraktık bağlayıp hıc bır yere değmeyecek sekılde.
bujqg.jpg

bujr3.jpg

narkozcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ne diyelim reno

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Bende yukarıdaki linktekinden sipariş vermeyi düşünüyorum bakalım.

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş, güle güle kullan..
Yasin Abi'nin modüllerden alsaydın keşke daha profesyonel malzeme, kapat aç düğmesi var ve ışık şiddetini ayarlayabiliyorsun..