Kangoo gündüz led

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan :eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok güzel durmuş gercekten , etraftaki yandığı bile belli olmayan gündüz led adı altında araca takılan aksesuarlardan cok sıkıldım bu iyi geldi :):) elinize sağlik güzel çalişma olmuş :eyv :eyv

fergansenol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rangoo61 deki resimler benim :)

fergansenol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en azından orjinal havası vermesi yeterli. resimdekiler de siyah silikon yok. sonradan siyah silikon ile çevrelerini kapladım çok daha güzel oldu. deneyecek arkadaşlara yardımcı olurum

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yekışmış sanki orjınal gibi böyle çalışmaları seviyorum eline sağlık kardeşim

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en azından orjinal havası vermesi yeterli. resimdekiler de siyah silikon yok. sonradan siyah silikon ile çevrelerini kapladım çok daha güzel oldu. deneyecek arkadaşlara yardımcı olurum

Güzel olmuş,eline sağlık
Hocam elektrik olayını nasıl yaptın mümkünse resimli veya tarifle anlatırmısın.Elektriği nereden alıcaz.Sadece ledleri yakmak sendeki gibi nasıl olacak.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Güzel olmuş,eline sağlık
Hocam elektrik olayını nasıl yaptın mümkünse resimli veya tarifle anlatırmısın.Elektriği nereden alıcaz.Sadece ledleri yakmak sendeki gibi nasıl olacak.

Parklar yansın istemiyorum sadece ledleri nasıl yakıcaz

fergansenol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba..

elektriği gündüz farlarından çektim. yanlız montaj için tamponun sökülmesi şart. lakin ızgara arkasından yapılmakta ve ilgili led far epey bir arkaya doğru geniş. nasıl desem sanki tam orası için yapılmış. gören hayret etmekte :)

fergansenol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elektrik meselesi en kolay olanı inanın. tamponu sökmek ve takmak ve montaj en az 5 saatini alıyor insanın. ben tamponun nasıl söküleceğini servisten öğrendim

fergansenol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde sadece parkları yakmak için aküden çekilecek bir kablo ile kendinize içeriden ayrı bir anahtar yapmanız gerek. başka türlü sadece led ler yanmaz. zaten benim gündüz farlarınada mercek led ampül taktım beyaz. o da fena durmuyor ama sanırım onları turuncu mercek led ile değişeceğim. lakin daha hoş durmakta turuncu