KANGOO İÇ AYDINLATMA SORUNU. (2014 touch)

Arslanoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şöyle entrapman hocam tahmininiz çok doğru bende de öyle olmuş hiç bi bilgisayarla giremedik fakat tek bi bilgisayarda iç aydınlatma devresi kısa devre uyarısi verdi ordan da sorunun + kutbun şase yaptığı yaziyodu

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet sorun çözüldü arkadaşlar yetkili serviste (şikayetim üzerine) 2 gün de bulundu arızası soket yerinden çıkmış hehe çıkması imkansız aslında çünkü herhangi bir darbe, sarsıntı vs olmadı çünkü biraz saçma bişey ama neyseki sorun kalmadı çok şükür. :çak

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun . Keşke konu açan herkes sorunu çözülünce cevap yazsa 😑

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şöyle entrapman hocam tahmininiz çok doğru bende de öyle olmuş hiç bi bilgisayarla giremedik fakat tek bi bilgisayarda iç aydınlatma devresi kısa devre uyarısi verdi ordan da sorunun + kutbun şase yaptığı yaziyodu

sorunun çözüldüğüne sevindim..bumanada biz kullanıcıların dikkatetmesi gereken bir husus var asla olması gerekenden dahayüksek amperajlı sigorta takmamalıyız sigorta panosuna..eğer değerinde takıyor ve sigorta sürekli atıyorsa tesisat veya tesisatta bulunan elemanları kontrolettirmeliyiz..yoksa daha büyük tamiratlar gerekebilir..

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorunun çözüldüğüne sevindim..bumanada biz kullanıcıların dikkatetmesi gereken bir husus var asla olması gerekenden dahayüksek amperajlı sigorta takmamalıyız sigorta panosuna..eğer değerinde takıyor ve sigorta sürekli atıyorsa tesisat veya tesisatta bulunan elemanları kontrolettirmeliyiz..yoksa daha büyük tamiratlar gerekebilir..
Biz sigorta değiştirmedik sadece ampul değiştirdik 5w çıkartıp 5w taktık sigorta veya tesisatta hiç bir sıkıntı yok soket çıkmış sözde nasıl olduysa artık:soru

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz sigorta değiştirmedik sadece ampul değiştirdik 5w çıkartıp 5w taktık sigorta veya tesisatta hiç bir sıkıntı yok soket çıkmış sözde nasıl olduysa artık:soru

yok zaten sizin durumu anladım genel olarak yapmamak gerekir manasında söyledim..sizin durum yüksek bir ihtimalle soketi yerine oturtmamışlardır..oda lakalı bir yoldan geçince çıkmıştır..