Kangoo için ucuz yollu navigasyoncuk :)

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piranha ise hiç değmez ekranı yaparsın başka bir yerde arıza verir.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Telefonlara yuklenen navisgasyonlar magazalarda satilan navigasyonlardan daha dogru yonlendiriyor.
Bende netten fullunu buldugum sygic navigasyon uygulamasini yukledim. İstanbula Anaraya gittigim zamanlarda aradigim yeri sanki biliyormusum gibi buldum.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefonlara yuklenen navisgasyonlar magazalarda satilan navigasyonlardan daha dogru yonlendiriyor.
Bende netten fullunu buldugum sygic navigasyon uygulamasini yukledim. İstanbula Anaraya gittigim zamanlarda aradigim yeri sanki biliyormusum gibi buldum.
Kesinlikle sygic çok başarılı da ben bir türlü bulamadım :) ama buda güzel hoşuma gitti

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle sygic çok başarılı da ben bir türlü bulamadım :) ama buda güzel hoşuma gitti

Benim işim gücüm gps ile bu aralar merak ettim yükledim HERE'i epey hoşuma gitti sygic pratik ve hızlı kullanımda çokta başarılı değil bence yada ben alışamadım bakalım yarın Kemer yolundaki adreslerdede gıcıklık yapmazsa Here kullanırım gibi...aslında google amcamın son versiyonuda gayet güzel deneyip deneyip sonunda hep ona dönüyorum genelde:kupa

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tom tom olabilir

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim işim gücüm gps ile bu aralar merak ettim yükledim HERE'i epey hoşuma gitti sygic pratik ve hızlı kullanımda çokta başarılı değil bence yada ben alışamadım bakalım yarın Kemer yolundaki adreslerdede gıcıklık yapmazsa Here kullanırım gibi...aslında google amcamın son versiyonuda gayet güzel deneyip deneyip sonunda hep ona dönüyorum genelde:kupa

Abi Here yi kur üyelik aç bide türkiye haritasını indir ki büyük ihtimal yaptın tamamdır ben sana söyle söyleyeyim istanbul edirne arasını test ettim birde istanbul içinde 10 15 kere beni hiç yarı yolda bırakmadı :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Here harita çok iyidir. Nokia lumia da kullanıyordum. Ve android mağazasındada mevcut şimdiki telefonuda indirdim . Dediğin gibi Türkiye haritasını indirin ce internetsiz çalışıyor. Sygic full sürümünü pc Eczanesi fullindir ve katilimsiz sitelerinden android apk formatında full olarak indirebilirsiniz.ayrıca birde yandex harita var oda kullanışlı bu arada o Ped i nette görmüştüm ortasını çok iyi yapmışlar fikri tam yerinde kullanmışsın. Hayırlı olsun :eyv.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabada navigasyon olmasına rağmen daha pratik ve sürekli güncel olduğu için ben de sıkça ceptelefonunu kullanıyorum. Ücretsiz Yandex yükledim, cepten internet bağlantım da var, trafik durumu da dahil anlık görülebiliyor. Adres bulması da çok kolay, aramada bir isim yazıyorsunuz hemen çıkıyor ve seçip rotayı çiziyor filan. Tavsiye ederim deneyin.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Here harita çok iyidir. Nokia lumia da kullanıyordum. Ve android mağazasındada mevcut şimdiki telefonuda indirdim . Dediğin gibi Türkiye haritasını indirin ce internetsiz çalışıyor. Sygic full sürümünü pc Eczanesi fullindir ve katilimsiz sitelerinden android apk formatında full olarak indirebilirsiniz.ayrıca birde yandex harita var oda kullanışlı bu arada o Ped i nette görmüştüm ortasını çok iyi yapmışlar fikri tam yerinde kullanmışsın. Hayırlı olsun :eyv.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben o seçeneği bulamadım valla...hoş T.R haritası varsa indirmişimdir sanıyorum?Harita yükle seçeneğinde afrika v.s var:)bu birde internetsiz sırf gps ile çalışıyorsa tadından yenmez acaba bir yerde yüklerken hatamı yaptımhımm