Kangoo Japonya Buluşması Fotoğrafları !!! 2012

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Helal Olsun Japonlara Kangoonun Hakkini Vermislet
Sari Revacda Japonyada Zamaninda Az Takip Etmedim Bunlari
Bizde Ben Demeyi Biraktigimizda Boyle Buyuk Katilimli Bulusmalara İmza Atariz Hic Sorun Degil

dulger58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Japonlar bile kangoo hastasi... Türk-japon kangoo buluşmasimi yapsak. :):)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Helal Olsun Japonlara Kangoonun Hakkini Vermislet
Sari Revacda Japonyada Zamaninda Az Takip Etmedim Bunlari
Bizde Ben Demeyi Biraktigimizda Boyle Buyuk Katilimli Bulusmalara İmza Atariz Hic Sorun Degil

Bırak Kangoo yu Türkiye Reno buluşması yapsak onada razıyım ben abi :)

Japonlar bile kangoo hastasi... Türk-japon kangoo buluşmasimi yapsak. :):)

Turkiye renault bu yazılarımızı okuyor Umarım kış gelmeden bir Türkiye Reno buluşması olurda seneye japonları cagırırız :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tadından yenilmez valla :D

senin benim gibi kac kişi varki kardeşim.. Keşke tüm RFC gelse ama nerdee :) Renault ön ayak olup sponsor olup organizasyonu karşılamalı. Turkıyedeki renoculara haber verilmeli.. BUtun bunları yapsa bile benzin parasına kıyıp gelmeyen bi dünya adam olur emin ol...

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
büyük buluşma organızesi zor iştir... üye çoğunluğunun (iş, güç ,sorunlar, moral ,aksilikler, vb yönden) müsait olduğu ortak buluşma noktaları yakalamak zordur... :cool:
katılım azlığı veya çokluğu genelde rastlantısal olabilir, net fikir vermez... genel uye sayısına bakarak oranlanırsa yanlış analizler olabilir... aktif uyelere oranlanırsa da olumlu-olumsuz şartlara göre kısmen bilgi verebilir... grup bütünleşme-dayanışma seviyesı doğrudan etkılıdır... :eyv
büyük kurumsal sponsorlu organızasyonlara katılım daha yuksek olur: tanıtımlar,promosyonlar,reklam,imaj,imkanlar, vb teşvikler, çok etkili olur tabiki...:cool:

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük buluşma organızesi zor iştir... üye çoğunluğunun (iş, güç ,sorunlar, moral ,aksilikler, vb yönden) müsait olduğu ortak buluşma noktaları yakalamak zordur... :cool:
katılım azlığı veya çokluğu genelde rastlantısal olabilir, net fikir vermez... genel uye sayısına bakarak oranlanırsa yanlış analizler olabilir... aktif uyelere oranlanırsa da olumlu-olumsuz şartlara göre kısmen bilgi verebilir... grup bütünleşme-dayanışma seviyesı doğrudan etkılıdır... :eyv
büyük kurumsal sponsorlu organızasyonlara katılım daha yuksek olur: tanıtımlar,promosyonlar,reklam,imaj,imkanlar, vb teşvikler, çok etkili olur tabiki...:cool:

bilal abi gene google translate ye baglamışsın helal valla :D bu yazını okuduktan sonra ben 1 kilo tiner içmeye gidiyom ...

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Evrenim, tineri boşver, aç bi whısky, takıl keyfıne... rahat ol, organızer çalışıyor... :cool: