KANGOO MAXİİ Aracı yeniden yaratıyorum !!!!

CelalCTN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi çalışmalar arkadaşlar

Aracım 2011 model kangoo maxi, 4 yılı aşkın ticari olarak hor kullanıldı. Başından baya bir olay geçtikten sonra elden geçirmenin vakti geldi.
Güncel olarak aracım geçem haftalarda arkadan başka bir aracın çarpmasıyla arka tamponu kırıldı. Çarpan kişi kaçmaya yeltendi uzun bir kovalamacanın
ardından sadece aracın plakasını alabildik. Ardından karola gidip plaka sahibine ulaştık ve tutanak tutuldu. Asıl sorun kaza anında tampon olay yerinde kaldı ve
uzun bir aradan sonra olay yerine geldiğimizde tamponu bulamadık.
Aracı karşı tarafın sigortası karşılayacak. Ancak exper kırılan tamponu görmek istediği için bu süreç 2 hafta kadar uzadı. Hala daha bekliyoruz.
2.olayı ise aracın cam suyu bölümüne saf su niyetine alınan suyun akü asidi çıkması hihi sonuç olarak akü asidi aracın sol tarafının komple boyasını atmasına neden oldu.
Şİmdi araç bir nevi komple boyaya girecek. Ön tamponda önceden çıkma bir parça ile değiştiği için boya atması var.

Şimdi gelelim değişikliklere
Yan çıta ve kapı kolu hariç ön ve arka tamponun, sağ ve sol dikiz aynasının aracın renginde boyatmayı düşünüyorum. İstediğim model şekli kangoonun z.e. Modeli ile birebir. Türkiye ye gelen kangoo maxi araçlar tek paket haliyle en düşük seviyede geliyor. Bu maxi aracı kademe kademe yükseltmeyi düşünüyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Konuyu takipteyım qw

CelalCTN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun arkadaşlar

Bugün tamponlar hariç aracın boya işlemi tamamlandı. Bu işlemlerden önce ön kapılarda ki hoparlörleri ve teyp değiştirdim. Ama direksiyon kumanda sorunu yaşadım. Onu sizce nasıl çözebilirim

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kumanda sorununu açabilir misiniz?Sorun Sony'den dolayı direksiyon kumandanızın çalışmaması ise çözüm kolay.Selamlar.
Sağolun arkadaşlar

Bugün tamponlar hariç aracın boya işlemi tamamlandı. Bu işlemlerden önce ön kapılarda ki hoparlörleri ve teyp değiştirdim. Ama direksiyon kumanda sorunu yaşadım. Onu sizce nasıl çözebilirim

CelalCTN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet, kumanda kolundan gelen kablonun soketleri orginal teyp için. Bu soketleri sony teyp e nasıl uyarlaya bilirim? Dün attığım fotografta sarı renk olan soket :) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim :) :)

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumanda kolunuzun tekrar çalışması için Sony cihaza uygun aparat yapmam gerekir.
Evet, kumanda kolundan gelen kablonun soketleri orginal teyp için. Bu soketleri sony teyp e nasıl uyarlaya bilirim? Dün attığım fotografta sarı renk olan soket :) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim :) :)

CelalCTN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
El yapımı mı oluyor malzeme

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Konuyu takipteyim...:eyv