Kangoo merkezi kilit

Arif anıl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 model Kango aracımın kumandası uzun zamandır çalışmıyordu elimle kapatıp açıyorum.Yakın zamanda da aracım arıza verdi ve usta beyinde sıkıntı olduğunu ve immobilizeri iptal ettiğini söyledi.şimdi araç sıkıntısını çalışıyor yine elimle kapatıp açıyorum kapıları. Şoför kapısını açtığımda tüm kapılar açılıyor.Piyasa da satılan merkezi kilitlerden alıp aracıma takabilir miyim bunu öğrenmek istiyorum.bunun için merkezi kilit beynini değiştirmek yeterli mi yoksa tüm kapılarda ki motorlar da mı değişecek ve merkezi kilit nerede bulunuyor bu konuda yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne yapsan orjinal gibi olmuyor ben çok uğraştım orjinal kumandayı yaptıramadım en sonunda
https://m.n11.com/renault-tip-merkezi-kilit-kumandali-acma-kapama-P238427280 bu ürünü aldım geçen yaz taktırmaya da 25 lira gibi bişey verdimdi kumandası aracın orjinali ile aynı içinde immo çipi için yer de var on numara oldu ama ürün satışa kapanmış araştırırsanız böyle bişey alın

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burda şatışta

Arif anıl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam vites önündeki konsolda merkezi kilit butonuna bağlayın flaşörü de dörtlü düğmesine bağlarsınız eliniz yatkın değilse elektrikçi 15 dakikada bağlar

lITurkuazIl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğiniz ürünü aldım teşekkür ederim.Aracın merkezi kilit merkezini de buldum oradaki merkezden çıkan soket bu şekilde ve 18 kablosu var 7ap2vl.jpg

Aldığım ürünün soketi ise bu şekilde ve 10 kablosu var

y6v2N9.jpg.

Eski beynin yerine bu yeni beyni nasıl bağlayabilirim ?

Merkezi kilit beyni tam olarak nerede nereyi sökerek ulaştınız benim arabanında kumandası yok yeni beyin takıcam ama nerede olduğunu bilmiyorum nasıl ulaşabilirim beyine?

Gokhan4114

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slamin alehkum bryin tam olarak nerdehdi abi yardimmci olurmusun

lITurkuazIl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slamin alehkum bryin tam olarak nerdehdi abi yardimmci olurmusun

Kardeş gösterge panelini sökünce solda montalı şekilde duruyor. Soketini sökünce kablolardan ek alıp yeni beyini bağlayabilirsin. Sinyaller içinde dörtlü flaşörden gelen kablolardan alırsan daha rahat olur senin için fotoğrafları vardı galiba yardımı olacaksa atarım.

Gokhan4114

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotolari atarsan sevinirim abi cok sagol