Kangoo vs courier karşilaştirmasi

Vetmehmet38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cümleten Selamun Aleyküm ..Sayın abilerim ben de 2012 model 1,5 dci extrem edition var bu araçta ortalama yakıt tüketimim 5,9-6,3 arası ben sürekli uzun yol yapıyorum mesleğim dolayısıyla (Vet. Hek.) aranızda kullananız var mı corier veya fiorino nemo bu araçların benim kangoyla arasında çok aşırı yakıt tüketimi farkı var mı yanıtlarsanız sevinirim...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İçlerinde en az yakanı Kangoo dur...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoonun yeri ayrıdır herzaman kim ne derse desin

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1,0 araçları az yakıyomuş ama ne kadar dayanır şüpheli 1,0 fiesta yokuşta tırtlıyo

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Corier daha az yakabilir ama kangoo corier ın üstü sınıfta, corier fiorino ,dokker sınıfında.Bu sınıfta az yakan alacaksanız yine 1.5dci a sahip kangoo nun küçüğü Dokker .Ticaride dokker dan az yakanı bulamazsınız çünkü hafif.Ama kangoo nun yeni 110hp liği corier kadar yakar.Dokker hacim olarak corier dan iyi.

Ayrıca corier kangoo fiyatına yani extreme 110hp dci kangoo en ideal seçim
:eyv

Vetmehmet38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendeki de zaten 105 lik 6 ileri araba süper konfor ve performans açısından ama kör şeytan hiç durmuyor habire tırıtıklıyor ::)

Vetmehmet38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm arkadaşlara cevapları için teşekkürler...

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoo ve fiorino arasında yakıt farkı 1-1.5 litre civarı. Fiorino hafif yapısı gereği ve düşük hacimli motoru ile şehir dışında çok iyi. Fakat; Kangoo ile 1300 km yol yapıp elime anahtar alabiliyorum. Fiorino ile seyahat yapan meslektaşlarım aynı mesafelerde papates çuvalına dönüyor. Carrier yeni araç. Yaşam alanı konforlu donanım zengin. Yakıt olarak Kangoo ile hemen hemen aynı aldığım bilgilere göre. Konfor olarak rahatsız etmeyecektir çünkü Kangoo scenic platformu ile nasıl ki rahat Ford da fiesta platformu kullanıldığı için kesin rahattır

Vetmehmet38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğiniz gibi bende günlük ortalama 150 km yol yapıyorum illa ki patetes olmak istemem değeli yorumunuz için teşekkürler...

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoodan şaşma derim.