''Kangooma Biraz Zaman Ayıralım Dedik''

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu nasıl paylaşım kardeşim diyeceksiniz ama ne yazık ki hiç fotoğraf çekemedim:). Son 2 ay boyunca araca bir kaç bir şey yaptım.
Öncelikle memlekete gitmeden önce uzun yola gidiyoruz bakımımızı yaptıralım da gidelim dedik ve Renault Günerler Otomotive aracımızı bıraktık. Balatalar, filtreler vb. değişti. Uzun yol kontrolümüz yapıldı.

Memlekete gittik. Dik ve taşlık bir rampa çıkarken ön sağ lastiği yanağından taş yardı. Bildiğiniz gibi yarıklara ve özellikle yanaktan olanlarınıa müdahale edilemiyor. Neyse ki stepnemizi taktık. Gezmeye devam ettik. Geri dönerken Erbaa sanayi sitesinden ön lastiklerimizi Continental Vanco Conti Premium 2 (idi yanlış hatırlamıyorsam) lastiklerle değiştirdik.

İstanbula geldik ve aracın çok fazla pislendiğini farkettim. Sonra belki hatırlarsınız Sonax ürünleri hakkında bir kaç soru sordum sizlere. Sonax Cilalı Şampuan, Araç İçi temizleyici ve torpido,göğüs temizleyici ürünlerini aldım. Geçen pazar basınçlı yıkama süpürge bezler fırçalar derken arabaya giriştim. Bir nevi amateur car care uyguladımhehe

Araç şu anda tertemiz basit ama sahibine etkili bu bir kaç şeyi sizlere paylaşmak istedim. Bu arada bilgi vermek amaçlı, sonax araç içi temizleyici ve xtreme torpido temizleyici ürünleri gayet başarılı. Krem rengi kısımların rengini açtı. Silerken kir çıkardığı da bariz bir şekilde görülüyor tavsiye ederim. İyi Forumlar:eyv renorenoreno

Moderatörün son düzenlenenleri:

anlyldrm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şuan da başlığı eksik yazdığımı farkettim. Kangooma Biraz Zaman Ayıralım Dedik olacaktı. Okuyan bir yöneticimiz düzeltirse sevinirim .:)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsteğin üzerine başlık düzeltildi

MaaşAllah Kangoonuza

Allah nazarlardan korusun..
:eyv
Şuan da başlığı eksik yazdığımı farkettim. Kangooma Biraz Zaman Ayıralım Dedik olacaktı. Okuyan bir yöneticimiz düzeltirse sevinirim .:)

anlyldrm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsteğin üzerine başlık düzeltildi

MaaşAllah Kangoonuza

Allah nazarlardan korusun..
:eyv

Teşekkür ederim abi çok sağol :)

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye