Kapı cepleri kaplama ve led aydınlatma

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat bana yüksek geldi akustuk kumaş alıp ölçü alarak kendim keserek yapmayı deneyeceğim trim sesleri gerçekten sinir bozucu

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat bana yüksek geldi akustuk kumaş alıp ölçü alarak kendim keserek yapmayı deneyeceğim trim sesleri gerçekten sinir bozucu

Açıkçası ben kayda değer şekilde trim sesi almıyorum. Bendeki model hb. Sedan olan modellerde trim sesi var mi bilemiyorum hiç kullanmadım. Biliyorsunuzdur belki oncesinde Fluence vardı ve oldukça ugrasmistim bu sesleri kesmek için. Kısmen kesilmis olsa da yine hatırı sayılır şekilde trim sesi vardı. Fluence satıp megane alana kadar ki arada yaklaşık 1.5 sene süresince arkadasimin baz paket 2017 dizel passatini kullandım. Her ne kadar vag grubu araclarini kullananlar memnun olsalarda ben bu araçtan da özellikle parke tasli yolda ciddi trim sesleri aldım. Megane aldığım gün aynı yola gittim aynı surus stili aynı hizda aracı denedim ki her iki araçta 100.000 kmleri de denk ve passatla çok ciddi ve ilginç şekilde daha az olduğunu soyleyebilirim ki buna gerçekten bende çok şaşırdım ve aynı yolu 4 kere geçtim sonuç aynı. Bu açıdan beni oldukça memnun etti. Bir diğer konu ise yol sesi rüzgar sesi yine passattan hatırı sayılır şekilde az. Bunlar benim gozlemlerim tabi nihai karar değildir ama yas ve km bakimindan birbirine denk araçlar inceledigim araçlar. Kiyas için uygun olmayabilir segment farkı var ortada fakat özellikle trim sesi konusunda ben çok başarılı buldum. Tekrar etmekte fayda var sedan ve hb arasında fark olabilir sedan kullanmadigim için kiyas yapamıyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinize sağlık , güzel çalışma . Fluence da beni de o kapı içleri rahatsız ediyor bayağı.