Kapı döşemeleri

sezz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkdaşlar aranızda yeni sayılırım siyah krem döşemeleri olan aracımın geçen hafta kapı döşemelerini temizlettim temmizleyen yer lekelerin yağmur suyundan dolayı oluştuğunu söyledi ve malum kış ayına giriyoruz illaki yağmur suyu değiyor ve leke olusuyo bunun başka bi çözümü yokmu acaba ne yapabilirim?

kahraman44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba malesef yağmur lekelerinden çekiyoruz.Benim çözümüm marketlerde satılan halı ve döşeme temizleyiciler bu aralar bayada popüler olan ürünler genel olarak aspırıx veya benzeri adlarda piyasada bol miktarda ürün var ortalama 8-12 TL arasında fiyatları gayet memnunum direk sprey olarak uyguluyor ıslak bezle duruluyorum ışıl ışıl oluyor haftasonları hava güzel olunca sık sık yaparım bu işlemi emin ol piyasadaki birçok oto yıkamadan daha temiz oluyor.

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim clıonun döşemeler plastik yagmur suyu leke yapmış ne kadar temizlesemde çıkmadı en sonunda mat torpıdo parlatıcı kullandım ve lekeyi maskeledi şuan sıkıntı yok ama ne nalet bişeyse çıkmıyor

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz keyfli forumlar dilerim döşemeniz için terebentinyağını öneririm ben lekeyi hafıf sabunla temızledıkten sonra bunu kullanıyorum ve sorunsuz ılk gunku gıbı tavsıyeederım ama benım arac megane 3 bej doseme bende aynı sorun varde bununla çözdüm umarım sizde çözersiniz likte fiyatı ve ürün mevcut kolay gelsin

Cadence Kokusuz Terebentin 100ml - Ofis Kırtasiye ve Büro - Hepsiburada.com

legacy of kain

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plastikteki lekeler için elma sirkesi yazmıştı sanırım bir arkadaş bi bölümde..döşemeler için bilemem işe yararmı..bende de tırnak izleri var kumaş döşemede..

sezz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yağmursuz bi günde deneyeceğim bu söylediklerinizi:) yağmurlu havada araba kullanmaktan soğudum ya döşemeler yüzünden :S

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yağmurlu hava candır can :D sen dedıgımı yap memnun kalacaksın terebentinyağı ;) :eyv