Kapı fitilleri ve emniyet kemerleri:(

czubasak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar arabayı aldıgımdan beri sol emniyet kemer tokası gıçırtı yapıyor. 1.5 aydır da kapı fitilleri çok sinir bozucu şekilde ses yapıyor. Servis sprey sıkıyor 2 gün sonra gene başlıyor sesler:( 10 gün önce bakıma gittim ve servis hem fitilleri hemde tokayı değişelim dedi. Sizlerde de aynı sorunlar oldumu acaba

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar arabayı aldıgımdan beri sol emniyet kemer tokası gıçırtı yapıyor. 1.5 aydır da kapı fitilleri çok sinir bozucu şekilde ses yapıyor. Servis sprey sıkıyor 2 gün sonra gene başlıyor sesler:( 10 gün önce bakıma gittim ve servis hem fitilleri hemde tokayı değişelim dedi. Sizlerde de aynı sorunlar oldumu acaba
Size ömürlük cözum sunayim. Servise gitmeyin :) hirdavatcilarda keçe vardir. Yapiskanli olanlarindan alin ve kemer tokalarinin koltuk tarafina komple yapistirin. Ses bitecek.... Kapi fitilleri icinde bi sprey vericem link olarak onu kullanim duzenli olarak, ses kalmicak :)

czubasak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) teşekür ederim. Servisten bugün telefon geldi fitil ve kemer tokası değişcekmiş. ürünler eline ulaşmış buyrun değişelim dediler. Bakalım devam etcek mi değişince de:)
Buyuk ihtimal devam edecek:) devam ederse dedigimi yaparsiniz

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Değiştireceklerse sıkıntı yok demektir...:eyv

czubasak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buyuk ihtimal devam edecek:) devam ederse dedigimi yaparsiniz

İnşallah etmez ama ederse tavsiyenizi denicem. Teşekür ederimqw

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende arka camın önündeki siyah parçaya alt taraflarına 3m marka keçe aldım..tek tek uyguladım..Titreşimlerde bile ses yok artık çok güzel oldu tavsiye ederim.

czubasak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşalar fitillerimi servisim değiştridi ancak 1 gün sonra gene ses yapmaya başladı:((( servisten söylenen tozlandıkça ses yapması normal deniliyor:( emniyet kemerinde şu an için ses yok sevindirici tarafta bu:)))

enekslo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende arka camın önündeki siyah parçaya alt taraflarına 3m marka keçe aldım..tek tek uyguladım..Titreşimlerde bile ses yok artık çok güzel oldu tavsiye ederim.
Yaptığınız yeri ve 3m marka keçenin resimlerini paylaşır mısınız?