kapı içinden gelen ses

immortal_xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim kapının altında tozluk var onlarda gevşemiş olabilir
bendede vardı sinir oluyodum elimle vura vura buldum sesi bi kauçuk yapıştırıver araya

zulfo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam o sez cizirtisi bende suratli giderken yapiyor hava sesi citir citir ediyor o sesi bende bulamadim nedendir ama,kesin olan hava akimi biryerden giriyor ama neresi bilmiyorum

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazen fitillerden de bu ses gelebiliyor bunun pratik yolu vazelin sürileyicerek bu yapışma sesini ortadan kaldırmak. Kalıcı yolu ise plastik parlatıcı ve yenileyicilerden kullanmak gibi intertte arattırdığınız 20 30 liraya temin edip hem yumuşak fitillere hemde simsiyah tamponlara sahip olabilirsiniz...

zulfo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kapi filitrelerine yanik yada iyi geliyor diyorlar dogrulu varmi acaba

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kapi filitrelerine yanik yada iyi geliyor diyorlar dogrulu varmi acaba

yok kardeş yanık yağın kendine hayrı yok nerde kaldı kapıya :)) düşünsene ona eli dokunan birinin halini bununla ilgili üretilen malzemeyi tüm plastik aksamda kullanıyorsun yeni gibi duran bir torpidonda olmuş oluyor...

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapının içindeki her şeyden ses gelebilir.Döşemeyi söküp tüm vidaları civataları kontrol edin.Kablo,tel gibi şeyleri sabitleyin.Fitillerde ve üst üste gelen plastiklerde silikon sprey kullanın.Döşeme üzerindeki klipsleri kontrol edin kırık olmasın.