Kapı led sorusu

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler arkadaşlar aşağıda paylaştığım video linkinde ikinci bölümdeki videoda kapıya kayar les ışıklandırma yapılmış bunu nasıl yapabiliriz bilgisi olan var mı? Video linki

https://www.instagram.com/p/CKCU8XHAehn/?igshid=115t72fij4o7a

omer26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O ledler satılıyor 100 tl civarı, aracın elektrik tesisatına elektrik ustasına montajını yaptırcaksın ama elektrik tesisatına bu şekilde yapılan uygulamalar biraz riskli, ben amerikan park yaptırayım dedim elektrikçi usta tanıdığım montajı yapmadı böyle şeylerden aracı yakabilirsin elektrik tesisatını elleme dedi.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Niye yansın araç ben kendi Fluence aracıma ön park sensörü koltuk ısıtma sistemi yaptım yansaydı 2 senede yanardı

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal park sensörü takılıyor mu sonradan

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takılır. Yalnız Renault nun park düğmesine ON OFF OLACAK şekilde takılırken röle bağlantısı var o bayağı uğraştırıyor bilginiz olsun şema biraz karmaşık elektrikçiler bile yapacağını zannetmiyorum. Orjinal gibi olur zaman olursa eski çirkin sensörleri iptal edip yenisini takacağım burdan konu başlığı açacağım vakit bulamıyorum hem mekan hemde salgından dolayı sabah akşam kardeşimi alıp bırakıyorum zaman zor geçiyo ilk fırsatta yapıcam

orjinal park sensörü takılıyor mu sonradan

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş